Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 èves kislányom most kezdi...

5 èves kislányom most kezdi mondogatni hogy kèr kistestvért! Mi viszont nem terveztünk másodikat! Ti bevàllalàtok? Vagy majd "elfelejti"

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 20:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt, mert a gyerekem testvért szeretne nem vállanék, ha mi nem akartunk..
2019. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Dehogy vállalnám!

Nem a gyereknek szülök testvért, hanem magamnak még egy gyereket.

(Kettő van egyébként, de egy esetleges harmadikra vonatkoztatva válaszoltam)

2019. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sok minden szól a testvér mellet, De ezt nem egy ötéves fogja eldönteni! És ha nem akarja mégsem, akkor elveteted?
2019. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%

Az én gyerekem 4 évesen kezdte. Akkor még nem terveztük, azt mondtuk neki, ha akar, majd jön a kistesó. Aztán végül mi is éreztük rá a vágyat, így rákérdeztünk nála újra.

Csak a gyerekem kérésére nem szülnék, csak akkor, ha én is akarok. 6 év lett köztük végül.

2019. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a húgom megszületett, mondtam anyámnak, hogy vigye vissza a kórházba, nem jó semmire, nem lehet vele játszani. Szerinted meg kellett volna tennie?
2019. aug. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem! ☺
2019. aug. 5. 21:13
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mert ő szeretné, azért nem. Ha ti is szeretnétek csak akkor. Én második gyerek vagyok, és mindig is szerettem volna tesót. Anyukám is harmadikat, de csak 30 alatt, viszont 28 volt mikor én születtem, 4 évet vártak rám. Nem lett kistesóm, és ezt azóta is sajnálom, hiába imádom a bátyám. Tini koromban ez annyira kijött, hogy 15 éves koromban még babáztam, szóval anyámék elkezdtek pszichológushoz járatni, aki kiderítette, hogy amiatt van, mert nem lett kistesóm. Persze ez eléggé a véglete a dolognak, általában ha nem kapnak kistesót, akkor lenyugodnak egy idő után. Sajnos nekem nem sikerült.. 😕
2019. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Jah, mert azt hiszi, hogy egy testvér egy vele egykorú játszópajtás és nem egy csecsemő!
2019. aug. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
tudja hogy egy testvér kisbaba !
2019. aug. 5. 21:42
 10/28 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy már páran írták, nem a meglevő gyerek(ek) dönti(k) el, hogy legyen-e következő.

Nekem vab bátyám, mégis vágytam kistesóra. Mivel ő nagy volt nem játszott velem, jó lett volna valaki aki igen. Valahogy így jött, hogy kéne nekem is egy kistesó. Persze nem lett. De lehet, hogy én is úgy reagáltam volna mint egy Válaszoló, mikor rájövök, hogy nem is játszik velem...😄


Nyugi elfelejti. De attól, hogy elfelejti még ne verjétek át, ne mondjátok hogy talán, vagy ilyesmi.

2019. aug. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!