Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatja a méhszáj kinyílá...

Mi okozhatja a méhszáj kinyílását a korai terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Pl ha valakit nyitott méhszájjal állandó fekvésre ítélnek, mitől alakulhat ki? Tényleg olyan veszélyes hogy elmehet a baba ha nem tartod be? Első terhességnél mennyire gyakori?
2021. jún. 15. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

- Alkati izomgyengeség, vagy megerőltetés, esetleg magasabb életkor.

- Igen.

- Előfordul.

2021. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
iker terhes,fertőzés,betegség,méhlepény és baba rossz helyen tapad meg vérzést idéz elő
2021. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első terhességem emiatt a 20. héten véget ért... (ikerterhesség volt).

A másodikat végig feküdtem, volt sürgősségi műtétem a 18. héten, hónapokat voltam kórházban, de sikerült megmenteni a babámat.


Nálam az oka genetikai (kötőszöveti gyengeség); de leggyakrabban fertőzések tudnak ilyet csinálni.

2021. jún. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bármilyen fertőzés, vagy van olyan speciális vírus, gomba vagy baktérium ami kifejezetten erre hat?
2021. jún. 15. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A gomba ilyen szempontból kevésbé veszélyes, de nem teljesen veszélytelen. Vírusok, baktériumok közül gyakorlatilag bármelyik okozhat méhszáj kinyílást, ha ráhúzódik a fertőzés a méhnyakra.
2021. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!