Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatnak miért nem okoz...

A magzatnak miért nem okoz gondot, hogy hetekig fejjel lefelé létezik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mikor már befordul még hosszú heteket tölt fejjel lefelé. Ilyenkor nem száll a fejébe a vér, vagy miért nem lesz bajuk ettől?
2010. aug. 25. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal gyakoribb, hogy a faros babáknak vagy a keresztbefekvőknek lesz bajuk.

Sokszor hallani, hogy csípőficam vagy hipotónia vagy hasonló problémájuk lett.

A fejvégű baba a jó fekvésű baba-a biológia így akarta:)

2010. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de miért nem lesz semmi bajuk attól, hogy a vér a fejükbe tódul hetekig?????
2010. aug. 25. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy nem teljesen fejjel lefelé fekszenek ők, hanem kicsit úgy, mintha fel lenne polcolva a lábuk, remélem, érthető, mire gondolok. Mint amikor te elterpeszkedsz, a lábadat meg az asztalra teszed.


Amúgy én is faros voltam és csípőficammal születtem, hát ez lett. Biztos szédültem odabenn! :-)

2010. aug. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet köze van ahhoz, hogy vízben vannak. Ha belegondolsz neked se száll a fejedbe a vér ha kézen állsz a vízben.
2010. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

még sosem álltam kézen vízben (amúgy sem) :)))) de biztos így van :)

még mindig kicsit rejtélyes nekem :)

2010. aug. 26. 07:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés már bennem is felmerült.36 hetes vagyok, és 30 hetesen UH közben mondta a doki, hogy már úgy van, ahogy kell: fejjel lefelé.Én meg magamban:SZEGÉNY!!És azóta is úgy van.Én arra is kíváncsi lennék, hogy nem szédül -e? Az odáig rendben van, hogy így találta ki a természet, de akkor is féltem, és sajnálom:))A férjemnek volt egy jó válasza erre.Azt mondta, hogy ő még nem tudja, mi az a fejjel lefelé, nem tud mihez viszonyítani.És biztosan nem realizálja.Lehet, hogy van ebben valami.De sajnos többet én se tudok hozzátenni ehhez, pedig nagyon érdekelne!
2010. aug. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a magzatvízben ő nem érzi hogy fejjel lefelé van :-)
2010. aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem már a 12. ( ! ) héten azt mondta a doki, hogy fejjel lefelé van, és azóta se nagyon változtatott helyet, legalábbis amikor a dokinál vagyok, mindig így van. A doki szerint örüljek neki, mert valószínű---remélem---így is fog maradni.
2010. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!