Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy 9. héten már a...

Létezik hogy 9. héten már a babát érzem? Második terhesség. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este kezdődött, úgy feküdtem, hogy félig a hasamon, félig oldalt, és akkor középen-jobbra éreztem valami kis furcsa bökést. De elég lightos volt, nem is tulajdonítottam neki jelentőséget. Aztán tegnap este megint ugyanezt éreztem, csak középen. Ma este meg kicsit középtájon-jobb oldalon.

Lehet ez a baba mozgása már? Az elsőt is nagyon korán, már a 14. héten éreztem!


2011. nov. 10. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges, bár ez egy nagyon korai idő még. De állítólag 2. babánál minden korábban érkezik.
2011. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem harmadik babó és pont ugyanez a dilemmám, mint neked. Én is 9 hetes vagyok és az elmúlt napokban kétszer is meg mertem volna esküdni, hogy a babót érzem.

A nagyobbjaimat is korán éreztem, igaz, én a másodikat később, mint az elsőt, de lustább pocaklakó is volt, meg elöl volt a lepényem. De a 16. héten már őt is. Az elsőt a 14-en.

2011. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jól van, akkor nem vagyok egyedül! :) Már kezdtem tiszta hülyének érezni magam! De ez egy annyira más érzés mint eddig a beleim, hogy nem lehet más! Meg az is fura hogy pont azon az intervallumon belül érzem, ahol kb van a baba. Tehát kb a medencecsont magasságában a köldök alatt, és tőle kicsit jobbra, balra, vagy tök középen. Fura, de nagyon örülnék neki ha tényleg a baba lenne! Legalább innentől tudnám hogy minden oké vele, nem csak a nagy bizonytalanság lenne!
2011. nov. 10. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen , tuti azt érezted.

Nekem is az első már a 14.héten megmozdult, most a 2. baba már 9 hetesen. 40+3hkm

2011. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az elsőt én is a 14. héten éreztem!És mosta másodikat 10 hét körül én is!Én akkor ha a jobb oldalamon fekszem, és főleg ha a kislányom is odatolja a kis popóját!Akkor jön a baba is! :)

De most már hiányolom, hogy nem érzem sűrűbben!Bár van nap, hogy többször is, de van hogy két napig semmi!Már örülnék, valami rendszerességnek :)14 hetes vagyok már!


Tuti Ő az! :)


23 hós kislán és 14 hetes pocakbabai anyuja

2011. nov. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,bár most én a harmadikkal éreztem 9 hetesen,de nem mondtam senkinek,mert hülyének néztek volna.Pedig igaz :))
2011. nov. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En nem hinnem, de nylvan te erzed. Mindenesetre ha ilyet mondanak, akkor azon mosolyogni szoktam egyet.

A masodik babat 12 hetesen ereztem eloszor es en mar azt is durvanak tartottam es napokig azt gondoltam, hogy biztosan tevedek, csak eppen rendszerese maradt.

De a 9. het nekem hihetetlen.

Ettol fuggetlenul persze lehet.


Nyilvan tudod, hogy 9. heten a mehed meg nagyon kicsike egy nagyobb ludtojasnyi, vagy kisebb okolnyi kb es meg javaban a szemeremcsont mogott van. Ha ott erezted a mozgast, akkor talan lehet a baba.

2011. nov. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Tehát kb a medencecsont magasságában a köldök alatt, és tőle kicsit jobbra, balra, vagy tök középen."


Ezt csak most olvastam.

Ha itt erzed, akkor sajnos meg BIZTOSAN nem a babat erzed, mert a baba meg nincs ott.

Nezd meg mondjuk ezt:

[link]


Meg jo par het kell, hogy ott erezhesd.

2011. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hasonló kérdést szerettem volna kiírni,de bele ütköztem a te kérdésedbe így már nem kell bajlódnom.Most várom a második babámat 10 hetes terhes vagyok és én is érzem a pici mozgását,nem félreérthetően.És főként akkor ha az oldalamon fekszem,így nyugodtabb vagyok hogy nem hibbantam meg.+ az első babámat 13-14 hetesen éreztem.
2012. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is 9 hetesen kezdtem érezni! Biztos voltam hogy azok a finom kis bökdösések a babám mert mikor 10 hetes lettem az orvos UH-n megnézte a babát és akkor vált nyilvánvalóvá páromnak is hogy tényleg mert akkor is éreztem. Holnap leszek 16 hetes és egy kis szünet után most kezd jobban reklamálni ha nem jól fekszem ill. jelentkezni hogy van. :) Alig várom a csuklós időszakot!
2012. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!