Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A progesterone exeltis kifolyi...

A progesterone exeltis kifolyik alul ha szájon át kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem szájon át szedni, de nagy meglepetésemre ugyan úgy kifolyik a felesleg alul vagy ez még a tegnapi utrogestan lehet?
2021. jún. 20. 09:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnos.Első lombikom kémiai terhességgel végződött😢Inszemináció egyik sem sikerült és végre lett + teszt aztán ez lett a vége

#18

2021. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
#21 jajjj bocsánat, nagyon sajnálom! De magamból kiindulva igenis vannak csodák, minden reményt feladtunk már, igaz amint olvasod elég stresszes vagyok ezt kéne kezelnem! De évek küzdelem, rengeteg vizsgálat és semmi probléma mégis valami mindig történt, most itt tartunk és bízom benne, hogy most minden rendben lessz! Kívánom neked - nektek is ugyan ezt és bízz a legjobbakban! Nagyon szorítok nektek 🙏
2021. jún. 20. 11:56
 23/26 anonim ***** válasza:

Köszönöm!Én is szorítok neked/nektek ennyi vetélés után.Minden rendben lesz!Megértem ha ideges vagy.

#21

2021. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
62%

Édesjóistenem 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️


Nem. Nem tud ott kifolyni 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️


És erre a kérdésre nincs mentség, akárhogy magyarázkodsz is.

2021. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
#24😀😀😀👏👏👏
2021. jún. 20. 17:32
 26/26 anonim ***** válasza:
17%
Okés, hogy valószínű a tegnapi Uro volt, de miért ne okozhatna erős folyást egy gyógyszer, ráadásul egy hormon? Azért ennyire nem kellene leharapni a fejét emiatt.
2021. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!