Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A progesterone exeltis kifolyi...

A progesterone exeltis kifolyik alul ha szájon át kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem szájon át szedni, de nagy meglepetésemre ugyan úgy kifolyik a felesleg alul vagy ez még a tegnapi utrogestan lehet?
2021. jún. 20. 09:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Mivel én saját magam is tudom, hogy ez hülyeség, de mivel gyors át állásom volt a két progesteron között így nem értettem, de mivel olvastam már, hogy valakinek volt ettől folyása gondoltam akármekkora hülyeség rákérdezek
2021. jún. 20. 10:20
 12/26 anonim ***** válasza:
86%
A tegnapi folyt ki mert tabletta nem tud a hüvelyeden kifolyni.Lombikos vagy?Sok sikert!
2021. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Szerintem ha én nem sértegettelek akkor megköszönném ha a tiszteletet megadnánk egymásnak, köszönöm!
2021. jún. 20. 10:27
 14/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Meddőségibe járunk és most elősször kaptam progeszteront pedig az eredményeim jók, vetélések miatt kaptam plussz sokat barnázok, nemtudnak rájönni miért!
2021. jún. 20. 10:31
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen az emesztőrendszeredbe bekerült kapszula maradéka, nem tud megjelenni a hüvelyedben.

Ez két külön szervrendszer, egymástól független ki és bevezető nyílásokkal.

Én változókori hormonpótlásra használok Utrogestant és igen, kifolyhat másnap is a kapszulahéj.

Bővebb hüvelyváladék is lehet, napokkal a befejezés után.

Sok sikert a babához!

2021. jún. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Hátha segít a progi mert sok nőnek segített már de ha az embrióval van probléma akkor megtarthatja a progi de genetikai Uh-n úgy is kiderül a gond de nem biztos hogy ez a probléma.Drukkolok!

#12

2021. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#16 Köszönöm szépen! Genetikan minden rendben volt, egészséges és szépen fejlődik.Nemtudom miért ragaszkodnak még a progeszteronhoz ha jól tudom azt csak 12hétig adják!

#15 köszönöm neked is!

2021. jún. 20. 10:58
 18/26 anonim ***** válasza:
47%
Igen a 12.hétig javasolt de ha a helyzet úgy kívánja akkor lehet tovább is mert az orvos dönti el.Ennyi vetélés után ha orvos lennék én is felírnám neked.Szedd csak ugyanis ártani nem tud.Ha jól értem te már túl vagy a 12.héten.De jó😄Azt hittem még csak a lombikot próbálgatjátok.Hanyadik sikerült?Azért kérdezem mert én is lombikos vagyok.
2021. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
67%

Sokan szedik tovább, van aki végig, van aki a huszonx. hétig, változó nagyon. Amit tapasztalsz az biztosan még a tegnapi tabletta, és azért azt se felejtsd el, hogy terhesség alatt alapból több a folyás. Csak vigyázz, ne legyen gomba v fertőzés gyanus. :)

Kellemes babavárást, és minden jót Nektek! :)

Ne idegesítsd magad az így megnyilvánuló embereken, felesleges!! :)

2021. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok 😊 első lett volna, de spontán ismét összejött a baba, borzasztóan aggódom az elejétől, de az orvos azzal nyugtat, hogy szépen fejlődik és hát eddig max a 8hétig jutottunk! Persze megkéne nyugodnom, de ez a barna megőrít, nagyon minimális, de van! #18 babás vagy Te is vagy már megis van? #19 igyekszem nem foglalkozni ilyen emberekkel és csak a jóra koncentrálni 😊🙏
2021. jún. 20. 11:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!