Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy második terhess...

Normális, hogy második terhességnél úgy érzem, mintha ki akarna belőlem szakadni a méhem?

Figyelt kérdés
4,5 kilós volt az első babám, és azt gyanítom a méhszalagok kicsit megreszkedhettek. Csak jövő héten lát doki azért gondoltam rákérdezek itt. Fekve nem fáj, viszont amint állok fel, már fáj alúl mindenem és még a szeméremcsontom is iszony..Az 5. hónapban vagyok, alig híztam.
2010. aug. 26. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia én ugyan még csak a 16. hetes vagyok és 2650 g-mal született a fiam,de én is úgy érzem leszakad a méhem...nem tudom normális-e,de én kedden megyek amniora...
2010. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!