Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A harmadik terhességnél...

A harmadik terhességnél számíthatok arra, hogy korábban születik a baba?

Figyelt kérdés

35. hétben vagyok, két hete már 2100as méhszájjal, szerintem azóta rövidebb, mert szúrkál és kicsit barnázok, majd jövő héten megyek orvoshoz, amúgy nincs komoly panaszom azon kívül, hogy lerúgja a vesémet stb..

Szóval segítene nagyon, ha írnátok tapasztalatokat!

Köszi!


2011. nov. 24. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert harmadik,nem hiszem hogy hamarabb jönne,legfeljebb rövidebb a vajúdás. Nekem a harmadik is a 40-dik héten jött,bár nehezebb volt már az utolsó hetekben,mint az első kettővel. Szerintem azért egy telefon a nőgyógyásznak nem ártana.
2011. nov. 24. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én pont a 3.at hordtam túl 1 héttel, emiatt indították a szülést.

a 13. hét óta nyitva voltam, mindenki koraszüléssel fenyegetett.

2011. nov. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen születik hamarabb.

Viszont ezzel a barnázással én mennék dokihoz, nehogy méhlepény probléma legyen. Nem várnék jövő hétig, mennék most rögtön. Nem vagyok paramami, de szerintem nem normális dolog terhesség alatt a barnázás.

2011. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!