Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól látszik,...

Hány hetes kortól látszik, hogy mozog a baba?

Figyelt kérdés

Jelenleg 21 hetes vagyok és ez az első terhességem. Kb. már a 17. Hét végén éreztem a baba mozgását és hála Isten minden rendben van a kicsivel😊

A kérdésem, hogy kb. hányadik héttől látszódik a baba mozgása, rúgása? Van egy kis súly feleslegem az befolyásolhassa? A párom már nagyon szeretné látni, és érezni a babát és persze énis :)


2021. jún. 28. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Ez nagyon sok mindentől függ. Itt most gondolom mindenki le fogja írni, hogy neki hány hetesen látszott, de arra egész egyszerűen felesleges adni.
2021. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18. Hetet töltöttem, néhány alkalommal már látszott egy-egy nagyobb mozdulata.
2021. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Fiammal 32, most 22...


Ez pint semmit nem jelent a te terhességed szempontjából...🤷‍♀️

2021. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20. hèttől màr simàn làtszott. Kèzzel a fèrjem 17. Hèten èrezte èn pedig 15. Hettől a mozgàsàt. De nagyon sok mindentől függ ez.
2021. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ.kérdező:te nem sokára látod meg érezni fogod,párod is látni és érezni fogja. 20-21-22.hétől.
2021. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez rengeteg mindenen múlik, és ahány terhesség, annyi eset. Én pl 50 kg vagyok, 16 hetes kor óta érzem és a párom is érzi ha ráteszi a kezét. Látszani még nem látszik. Ugyan ilyen súllyal a barátnőm még a 18. héten se érezte. Szóval szerintem arra alapozni is kár, hogy ki túlsúlyos vagy sem. Egyszerűen ezt majd meglátod.
2021. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!