Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok candida...

39 hetes vagyok candida fertőzést âllapìtottak meg, CNS kúpot kaptam. Viszont egyszer nem volt még mèhszàj vizsgâlatom. Merjem a kúpot hasznâlni? Mi van ha nyitott vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor megemlítettem hogy nem volt még méhszâj vizsgâlatom csak egy 2 centis vattapàlcât dugott belém a doki hogy levegye a kenetet, lehurrogtak hogy mègis mi a fene volt akkor aznap ha nem méhszàj vizsgâlat?? Egy újjal nem nyúlt hozzám a doki de persze beìrta a kiskönyvbe hogy crx 3000. Na ez vicc gyerekek. Meg sem bírtam akkor szólalni. Àlljak le ott vitatkozni? Nem tudom most hogy használjam e a kúpot. Mivel ártok többet?
2021. jún. 29. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom sztk alapon végezteted a vizsgálatokat...


A méhszáj állapota hasi UH-n keresztül is látszik bizonyos szintig, ha jó szögből vizsgálják, ettől függetlenül a 30. héttől illene a dokinak manuálisan vagy hüvelyi UH által megvizsgálni az állapotát, mert ez ad majd ténylegesen pontos képet az állapotodról. Ha nem lenne ennyire előre haladott a terhességed, azt tanácsolnám, hogy keress másik orvost,de most már nem sokat érsz vele, hiszen mindjárt szülsz.

2021. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze SZTK-n.
2021. jún. 29. 10:42
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak arra lennék kíváncsi hogy ha esetleg nyitott a méhszàj akkor használható e a kúp
2021. jún. 29. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék magánba megnézetni és ott beszélném meg azzal az orvossal.
2021. jún. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!