Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Agyeki huzodas..valaki jart igy?

ViaBerill kérdése:

Agyeki huzodas..valaki jart igy?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Esetleg valakivel fordult mar ilyen elo?

Tegnap delutan bele rugtam a kislanyom foldon levo jatekaba ereztem mintha meghuzodott volna az agyekom mert fajni kezdett. A hasamban semmi fajdalmat nem ereztem. 35 hetes terhes vagyok. Azota is faj ha jarok ahogy emelem a labam. Korzetis dr.no azt mondta pihenjek felesleges be menni az ugyeletre ha nsm folyt el a magzatviz,illetve ha a nyakdugo sem tavozott.

Jart mar igy valaki?

Koszonom a tanacsokat!



#Agyeki huzodas
2021. jún. 30. 07:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Méhtartó szalagok tudnak így fájni mozdulatra (csípőlapát/petefészek környékén jellemző a comb felett, ha az), főleg, ha addig össze voltál kucorogva, aztán nyújtod őket lábmozgásra, fordulásra, akár köhögésre. Ha szerinted gyanúsan az, nincs köze közvetlen a babához, ugyanolyan, mint az izomláz vagy ha megrántod a nyakadat. Próbáld többször napközben óvatosan nyújtani és egyél magnéziumot, kalciumot (egymástól távol), mert ezek hiányát is jelezheti.
2021. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Most jelenleg ahogy fekszem igy jobb de aztan ahogy felkelek es mozognek akkor erzem hogy faj ilyen izomlaz szeru.

Remelem pihenesre el mulik mert elegge zavaro mar.

2021. jún. 30. 10:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!