Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A sok seta beindithatja a...

A sok seta beindithatja a szulest?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok nem szoktam hozza hogy terhesen sokat menjek itthon csinalom a dolgom ha keszvagyok pihenek viszont ma eleg sokat setaltam orvos,vedono stb

Erzem is a hasamon hogy kicsit nyilal

Szerintetek mar mellozni kene ezeket a setakat? Elso babam igy nemtudom koszi


2021. jún. 30. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A séta inkább jót tesz. Mondjuk én alapból is sétáltatok kutyát, de így a vége felé már én is begörcsölök néha, de még semmi...
2021. jún. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném... Én 40. Héttől a kórházban egy hétig egész nap lépcsőztem, semmi hatása nem volt...
2021. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

38.hetig irodában ülve dolgoztam.

Az utolsó héten túrázni voltunk (5km), kertet gereblyéztem (1000m2), nagybevásárlást tartottam, illetve egyedül kifestettem a folyosót pakolással mindennel.


Mégis napra pontosan született mev a fiam (igaz indították a szülést egyéb okok miatt)

2021. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
szülés végére szülés inditásra,sétálást ajánlják
2021. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát saját tapasztalat alapján nem... Fiammal 41+3 voltam, amikor megindították a szülést...az előtte lévő kb 1 hétben mindent kipróbáltam, amit csak lehet, hogy elinduljon magától, köztük a rohadt sok sétát és a lépcsőzést is, patakokban ömlött rólam a víz, annyit mentem, de nem hatotta meg a fiatalurat. Ahogy a tonik sem, a málnalevéltea sem, a mindennapos szex sem, stb.
2021. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!