Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vehetek be Algopyrint?vagy ha...

Rozsavirag2 kérdése:

Vehetek be Algopyrint?vagy ha azt nem akkor mit?

Figyelt kérdés
Iszonyúan faj egésznap a fejem. Biztos a front,de már nagyon elviselhetetlen:( csak a fejem bal oldala de az nagyon nyilal.. Van itthon Ben u ron elvileg azt szabad szedni de semmit se segít! Még délután 2körül vehettem be.. ezenkívül Van még itthon Ibumax,de abba kételkedem hogy lehetne. És Algopyrin. Esetleg ezek közül valamelyiket szabad ami szerintetek segít is?
2021. júl. 1. 18:09
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
10+3hetes vagyok bocsánat ezt kihagytam.
2021. júl. 1. 18:09
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
Tudom sokkoló lesz de esetleg elolvashatnád a betegtájékoztatót.
2021. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de utána biztonság kedvéért olvastam pár kérdést itt is róla és elbizonytalanodtam! Ugyanis valaki azt írja lehet valaki azt hogy nem. Bocsánat hogy semmi kárt nem merek még véletlenül sem tenni.
2021. júl. 1. 18:16
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Ja értem. Tehát van egy hadosztálynyi gyógyszerész és orvos által kitöltött és ellenőrzött betegtájékoztató, de annak te nem hiszel, mert "valaki" azt írja, hogy nem lehet.


Világos!

2021. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De köszönöm a roppant kedves válaszodat :) csak oda szeretnék figyelni mivel 4év után sikerült ez a pici baba és iszonyúan próbálok mindenben oda figyelni. Egyébként vérszegény vagyok lehet ezért fáj erre is gondoltam még. Kívánom neked ne fájjon soha semmid!😊
2021. júl. 1. 18:18
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vegyél be, egytől semmi bajotok nem lesz. De a paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítók jobbak terhesség alatt. Én pl. paramax rapidot szedtem, amikor megfájdult a fogam terhesség alatt.
2021. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Panadol, Rubophen tuti lehet
2021. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ez olyan mint pl hogy rengeteg ember és orvos ajánlja a Femibiont. Mégis a betegtájékoztatója meg se említi hogy esetlegesen Hemangiómát tud okozni az újszülött bőrén. Sajnos rengeteg kismama tapasztalta hogy ez a várandós vitamin érte a felelős mert akik ezt szedik 80%ban jelenik meg ilyen q kisbabájuk bőrén.
2021. júl. 1. 18:23
 9/23 A kérdező kommentje:
Először is vegyél vissza utolsó az arcodból mert szerintem én is normálisan válaszoltam MÉG. Ez az oldal mire van ha nem kérdezésre? Még a nevében is benne van értelmezz. És ne egy kérdés alapján ítélj meg hogy hülye vagyok amíg egyenlőre pont annyira vagyok anonim mint te és nem ismerlek, ismeretlenül pedig nem degradálok le senkit. Unatkozó kismamák? Te is eléggé unatkozhatsz ha rá érsz itt lenni. Ennyit erről Mr/Mrs bunkó.
2021. júl. 1. 18:27
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Lásd az #1 válaszom. De az neked nem volt elég, te valammi TITKOS tudásra vágysz! Menj jósnőhöz, hátha segít.
2021. júl. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!