Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Algopyrin érzékeny vagyok és...

Algopyrin érzékeny vagyok és 8 hetes terhes. Fog fájásra vehetek be Panadolt? Csak nagyon néha?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Én eleve úgy tudom, hogy terhesen a Panadolt szabad alkalmazni, én vettem be a terhesség alatt többször is, migrénes fejfájásra....

Egy 5 hós baba anyukája

2009. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csak azért kérdem, mert a hatoanyaga miatt mondják hogy 12 hétig nem ajánlott, de csak egyet vennék be. attol nem lehet baja ugye? grat a kislányhoz:)

sbc

2009. dec. 16. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen szemtől nem lesz baja :) Ha nagyon muszáj, vegyél be.

Nekem azt mondták, hogy Algo-gyógyszereket nem szabad, de Panadolt igen.

2009. dec. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A dokim szerint csakis Panadolt lehet szedni.
2009. dec. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A Panadol paracetamol tartalmú...az Algopyrin pedig aspirin tartalmú!Nyugodtan vehetsz be!
2009. dec. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én úgy oldottam meg a kérdést, hogy homeopátiás szereket vettem fogfájás ellen, fejfájás ellen és lázcsillapításra is! Ezeket lehet kismamaként is szedni. És még hat is! :)
2009. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én is gondoltam a homeopátiás szerekre de azt biztonsáhggal lehet szedni terhesnek és gyogyszerérzékenynek is? nem szeretnék a babámnak ártani. és hol lehet kapni?
2009. dec. 17. 20:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban lehet kapni homeos készítményeket!A mono készítmények 500 ft körül vannak és kb. 80 db-ot tartalmaznak,tehát nem drága érte!Kérdezz rá a Homeopátia és a várandós nő című könyvre!Biztos lehet kapni felétek is!Ezek a szerek növényi,-állati és kémiai vegyületekből származnak,úgy felhígítva,hogy ezáltal nem lesznek mellékhatások és senkire sem ártalmas!Egyik sem tartalmaz Algopyrin származékot,úgyhogy nyugodtan szedheted őket!

Üdv utolsó előtti voltam! :))

2009. dec. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszuönöm a segitségedet. szerencsére most nem fáj a fogam, de veszek ilyen bogyot hogy ne legyek bajba.,

Zsu.

2009. dec. 18. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!