Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessen gyomor fájdalom,norm...

Terhessen gyomor fájdalom,normális ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8.Hétben járok. Ma nagyon bele görcsölt a gyomromba sosem volt még ilyen, csak az autóból akartam ki venni a telefonomat és be hajoltam a kocsiba annyira be görcsölt hogy mozogni nem tudtam neki kezdtem sírni olyan kínom volt akkor fájt a leg jobban mikor levegőt vettem, utána el múlt 10p múlva.

Volt már valakivel ilyen? Mitől van ez? Tudja valaki? Hívtam a dokit de nem veszi fel, és magam vagyok ithon félek autóba ülni nehogy újra be görcsöljön. Enyhén a derekam is fáj, de azt épp hogy érzem.


2021. júl. 3. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor jobban puffad az ember, valószínűleg inkább a beleid voltak, rosszul mozdultál és beszorult a levegő. Én erre gondolnék, így hogy hamar elmúlt.
2021. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2021. júl. 3. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!