Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben az evés...

Első trimeszterben az evés után rövid idővel jelentkező brutális puffadást hogy tudjatok elkerülni, másnál is van?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, kb. 7-8. Hét óta ha rendesen eszem, főleg ebéd és vacsi után rögtön felpuffad a hasam, irtózatosan feszül az egész és hatalmas. Sehogy se birok feküdni, ülni. Puffadtam én sokat régen is, de az tok más volt. Az nem az evés után jelentkezett hanem inkább később bélrendszerben és nem volt annyira durva. Ilyenkor egyeltalán mi lehet a baj? A gyomrom puffad fel? Salvus vizet próbálgatom az mintha segítene emésztésben picit. Ha este vacsorakor jön elő egész éjjel nem bírok aludni, hányingerem lesz, fáj.De hat azt meg nem lehet hogy egész nap csak kekszet rágjak.

2021. ápr. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én probiotikumot szedtem, az segített.
2021. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fokozott folyadékbevitel segített. Nem iszok kávét, cukros italokat, alkoholt, szénsavas dolgokat. Csak vizet, ez bevált nekem.
2021. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hát probiotikumot én is szedek, amúgy is merz IBS van, mentes vizen kívül mást sosem ittam. Csak a kávé de mióta babát varok azt se. :( Biztos az IBS miatt is nehezebb nekem ez. Köszi azért a tanácsokat!
2021. ápr. 9. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!