Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ekkora mértékű puffadás?

Normális ekkora mértékű puffadás?

Figyelt kérdés

Igaz, harmadik terhességem, tudom, hogy hamarabb látszódnak a dolgok. De még csak 6+5 hétnél járok. A felső képeken a terhesség előtti alkatom van. Az alsó sor mai. Szoktam enni, de nem többet, mint korábban. Ez normális?


[link]



2021. júl. 4. 21:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Hát a köldök feletti rész az tuti nem a gyerektől van. 🙈

Amúgy sztem normalis. Lehet valami olyat ettél ami felfújt, nem?

2021. júl. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Minden nap, és reggel is ilyen. Nem csak kaja után. Napról napra nagyobb. De nyílván nem a baba, mert az még apró. Csak ijesztő nagyon.
2021. júl. 4. 22:15
 3/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul korábban rengeteg tejterméket ettem/ittam napi szinten. Most az minimális, mert nem kívánom. Az most biztos nem puffaszt. Eszek főttételt, gyümölcsöt. Semmi kirívót.
2021. júl. 4. 22:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Normális.

A hormonok.. Espumisan ha már felakarsz robbanni.

2021. júl. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Dettó így voltam vele, csak a 2.babaval. 28.hettol látszódott, hogy terhes vagyok, addig pedig, mint egy jóllakott napközis.
2021. júl. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező normális az ekkora puffadás. harmadik baba látszodni fog nem sokára 12.-14-16.hétől
2021. júl. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Normális.Én is meg voltam rémülve. Nekem is a harmadik terhességem,és 25 hetesen kb.akkora a hasam,mint szülés előtt a másik kettőnél. 10 hetesen már simán kismama nadrágot kellett hordjak,annyira puffadtam. Sokkal nehezebben bírom, mint az első kettőt.Biztos a korom miatt is:).Jó babavárást!
2021. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, aztán volt pár hét, mikor úgy láttam, nem nő, hanem össze felé megy a hasam... Utána tovább nőtt, gondolom elmúlt a puffadás.
2021. júl. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mérleg szerint mennyit híztál?
2021. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mérleg szerint nem tudom, mert rossz a mérlegünk. De pár kilót biztos. A ruháimon egyértelmű. Meg most a sportolásból is visszább vettem, ami nálam megdobja a súlyt/zsírt, mert nagyon könnyen hízok. Én vagyok a “ránéztem egy zsömlére és + 10 kg”
2021. júl. 6. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!