Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismamik hogy vagytok?

26 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok ebben a melegben? Kisfiú vagy kislány? Mikor tudtátok meg? Vetettek már valamit? 😊

2021. júl. 4. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

24 hetes terhes vagyok most, kisfiúval, második baba. A 12 hetes uh-n már látszott, hogy fiú. Nagyon nehezen bírom, főleg mert még mindig tart a rosszullét, hányás a 8.hét óta. Venni még csak apróságokat vettem, sok unisex ruha maradt a lányom után és a legjobb barátnőm kisfiai után is rengeteg ruhát kaptunk. Mellszívót vettem újat, cumisüveget, a légzésfigyelőt bővítettem 2 laposra, új játszószőnyeg, igazából kb ennyit vettem eddig. Szerintem az alapdolgokon kívül nem kell majd új holmikat vennem, babakocsit lányomnál újonnan vettem, kiságy, kád, pelenkázó, mérleg is mind új volt 2 éve (és egyik sem rózsaszín).

Majd 4 hét múlva lesz még neki nagyobb kiadásunk, kifestjük a szobáját és veszünk új bútorokat.

2021. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

27 hetes vagyok. Elmondani nem tudom, hogy várom a végét.

Nekem a nyár amúgy is kínszenvedés, most meg főleg. Erőm nincs, sokat szédülök. Emellett itt a háztartás plusz a 2évesem.

Egyébként a babával minden oké, eddig úgy néz ki, hogy kislány. 2hét mulva lesz még1 uh-m, remélem ránéznek még1x, biztos ami biztos alapon.


Semmit nem vettünk még, igaz nagyon nem is kell. Fiunkról mindent eltettünk, annyi, hogy azokat kell kicsit lányosítani.

2021. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

30.hetes vagyok, 24 hetesen babamozin mondta a szonográfus hogy 100% lány. Első gyerek.


Most kezdtünk neki készülődésnek, vettük meg a babakocsit és a bútorok egy részét. (Kiságy, pelenkázó)

Ruhát, egy két hasznos apróságot rokonoktól, barátoktól, kollégáktól kaptunk ajándékba. (Textilpelenka, törölköző, hálózsák, stb)

Még egy-két kisebb körünk lesz: szőnyeg, fotel, babakád, kisszekrény és én befejezettnek tekintem a projektet. Nem akarom túlzásba vinni.

Most fejeztem be a munkát, kezdett megterhelő lenni a nagy melegben.

Én is várom a végét, estére úgy felpuffadok, hogy alig bírok mozogni, feküdni, ülni se jó. Állandóan gyötör a gyomorsav már az elejétől.


Te hogy vagy?

2021. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok, második baba.

Kisfiú ő is :) 19 hetesen tudtuk meg a nemét, hamarabb sajnos nemis voltam uh-n mert elkaptuk a vírust.

Elég jól bírom most, 1,5 éves a "nagy" úgyhogy nincs idő pihenni 😂

Tegnap megvettem mindent, de alap dokgokat(cumisüveg, cumi, kórházi cuucok, pelenka...), kiságy stb megvannak.

Azért már várom a végét.

Te hogy vagy?

2021. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Látom senki sem bírja a meleget, ahogy én sem 😄

Nekem ő a harmadik. Az első kettő fiú 3 és 4 évesek lesznek ebben az évben úgy hogy nekem sincs túl sok időm, de a párom segít velük :)

A pocaklakóm kislány. Annyira hihetetlen 2 fiú után hogy elmentem 3D ultrahangra hogy biztos legyen 😅

Sok mindent vettem már, nekem nem maradt semmim a nagyobbakról.

Még néhány dologra van szükségem, de jobb előbb mint a végén kapkodni.

És persze én is várom már nagyon a végét, mivel ez a legnehezebb terhességem. Az első kettővel tényleg semmi panaszom sem volt. Most is úgy fáj a derekam egy pontban hogy az hihetetlen 🥲

2021. júl. 6. 02:20
 6/8 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok most, nagyon kínlódok a melegben, bár én ezt soha nem is bírtam, terhesség előtt se. Gyakorlatilag hozzánőttem a klímához, különben aludni se tudnék.


14. héten tudtuk meg, hogy fiú, első baba, a legtöbb dolgot már megvettük, mert folyamatosan vásároltunk, követtem az akciókat. Inkább már csak apróságok vannak hátra, ami valószínűleg belefér egy dm-es vásárlásba majd.

2021. júl. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok, 12 hetesen már tustuk, hogy lányok. Nagyon nehezen viselem már a terhességet,a meleg meg még rátesz egy lapáttal.


Ruhákat kaptunk, elég sokat, de vettem is, mert ki tudja, mikor, és milyen méretekkel születnek majd (szept vége lenne amúgy a hivatalos)... 😊


Nagyobb dolgokat is megvettük, babakocsi, hordozó, kiságy, szekrény, a szobájuk is most lett kifestve.


A nehézségek ellenére nagyon szorítok, hogy bent maradjanak minél tovább (37. hétig), ezért sokat is pihenek -> nincs a világon annyi FB és gyakori, hogy ne unjam el magam 🤣😂 (csak vicc, szépen lassan csinálom a napi teendőket, jó sokat megpihenve közben)


Kitartást mindenkinek!

2021. júl. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Off: csak 15 hetes vagyok még, remélem nem baj, hogy írok. 🙂


A 12 hetes UH-n nagy meglepetésemre kiderült, hogy kislányt várok; nem gondoltam, hogy meg tudják mondani. 🙂 Van már egy majdnem négy éves kisfiam; nála a 18. héten tudtam meg a nemét. Még nem vettem semmit, de van idő.


A meleget nehezen viselem, és egyébként is fáradékony vagyok, de boldogan várjuk a babát. 🙂 A neve még kérdés...


Ha valakinek van kedve beszélgetni, nyugodtan írjon privát üzit. 🙂


Boldog babavárást és jó egészséget kívánok Mindenkinek! 🙂

2021. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!