Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27. terhességi héten mennyire...

27. terhességi héten mennyire normális? Lehet oka a növekedő méh?

Figyelt kérdés

27. hétben járok ma egy nagyon pici barna foltot vettem észre a tisztasági betéten. Épp csak borsónyi nagyságú volt az egész. elég ahhoz hogy megijedtem. A babával gondolom minden rendben van mert mozog, rugdos. Egy hete voltam UH-n akkor minden a legnagyobb rendbe volt. holnap kell mennem vér és vizelet vizsgálatra. Ilyen mennyiségű 'vérzésem' még volt kb másfél hónapja akkor nyomba megvizsgált a doktornő de akkor is rendbe talált mindent. Valószinű, hogy csak egy kisebb erecske pattant el, mert nem látta a vérzés okát.

a jobb petefészkemnél érzek pici fájdalmat de azt az idő változás mindig megviseli, most pedig elég rossz idő van.

Várom, hogy vissza hivjon a doktornő. csak gondoltam addig itt rákérdezek valaki tapasztalt-e hasonlót


2021. júl. 5. 15:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A méh növekedésétől kizárt a barnázás kb.

Inkabb ez az elpattan egy ér az oka.

27hetes vagyok én is, a 17.hétig 7x vereztem/barnáztam. Nekem az volt az oka. Vérbő lenn minden, eleg egy kicsit erősebb/nehezebb mozdulat.

2021. júl. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen én is erre gondoltam, hogy egy pici ér okozhatta. azóta csak fekszem inkább nem csinálok semmit. a doki szerint is csak ez lehetett. köszönöm a válaszod :)
2021. júl. 5. 16:43
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Minek a tisztasági betét állandóan? 😳
2021. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Talán mert eléggé bő a folyasom ebben az időszakba. Inkabb cserélek tisztaságit 2-3 oránkent ha arról van szó mint fehérneműt fél óránként. Annyival sajnos nem rendelkezem
2021. júl. 5. 20:09
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Ha ennyire bő a folyás, én nem mondanám, hogy egészséges. Persze bővebb terhesen, de nem annyira, hogy fél óránként kelljen cserélni...


A folyamat eü betét használattal pedig több kárt okozhatsz, mint amennyit "nyersz" vele

2021. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek az 5. válaszolóval. Orvosod erre nem mondott semmit? Vagy nem is említetted? Szerintem mindenképp nézesd meg.
2021. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A folyásommal semmi baj nincsen.

Szintelen szagtalan... normális. Kivolt direkt vizsgáltatva. Ebbe az időszakba bővebb folyás normális.

Nem ugy kell elképzelni mintha bele pisiltem volna. De ha egy pici mar van a fehérneműn az engem zavar.

A tisztasági pedig gyógyszertári.

2021. júl. 6. 08:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha egy kicsi van akkor előtte miért írtad hogy eléggé bő, fél óránként bugyit kellene cserélni? Önellentmondás.

A túlzott folyás és állandó tisztasági betét használat akkor se normális, hiába akarják ezt lenyomni a torkunkon.

2021. júl. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

itt nem velem van a gond

nem sikerült értelmezni amin a hangsúly lett volna.

a kicsi a barna folt volt

2021. júl. 6. 11:55
 10/11 anonim ***** válasza:

"De ha egy pici mar van a fehérneműn..."


Pardon, mit nem sikerült értelmezni?

2021. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!