Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez vajon mitől van? Átlátszó,...

Ez vajon mitől van? Átlátszó, nyálkásabb folyás mint ovukor

Figyelt kérdés

27 hetes terhes vagyok.

Eddig is volt egy alap folyásom, ami ilyen tejesebb jellegű volt. Ez a terhesség eleje óta fenn áll.

Ám tegnap délután óta ez majdnemcsak megszűnt, helyette átlátszó, nyúlósabb folyásom lett. Nem görcsölök, nem fáj semmim.

Orvosom nincs, terhes gondozásra másfél hét múlva megyek (30hetes genetikai uh).

Anya szerint nincs ezzel baj. 12hetesen be kellett mennem az ügyeletre, ott azt mondták, hogy amíg nem vérzek/görcsölök nincs baj.

Most mégis kicsit meg vagyok ijedve.


A baba mocorog, bár nagyon lenn érzem, és egy hajszállal kevesebbet is talán. Ez máskor sem szokatlan.


Csak ez az átlatdzó folyás nyugtalanít. Volt már valakinek ilyen?


2021. júl. 6. 18:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem is volt terhesség alatt krémesebb és nyúlósabb is.
2021. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!