Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kis segítség kéne streptoc...

Egy kis segítség kéne streptocuccus b lelet elemzésében, akkor most pozitív vagy nem?

Figyelt kérdés

[link]



Ennyi van a leletemen. Se negatív se pozitív. Nincs csíraszám akkor negatív vagy ez hogy van?


2021. júl. 6. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez pozitív, mert odairtak, hogy mi jött ki. A többi csak annyi, hogy milyen antibiotikumra érzékeny(E=érzékeny, R=rezisztens)
2021. júl. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A kisfiammal negatív voltam. Nem tudom hogyan szedtem össze. És most mi lesz?
2021. júl. 6. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem így írták, de ha pozitív akkor annyi, hogy szüléskor kapsz antibiotikumot + a baba is ha megszületett. Semmi más :)
2021. júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Voltam a védőnőnél. Azt mondta nem ilyen leletet szoktak adni. Meg rajt szokott lenni konkrétan az hogy pozitív vagy negatív. Úgyhogy megvárom a pénteket úgyis megyek nst-re és akkor kellene elkérnek ezt az eredményem. Ezt eeszt-ről nyomtattak ki.
2021. júl. 7. 12:22
 5/6 A kérdező kommentje:

Elkérnem

Nyomtattam

2021. júl. 7. 12:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan igy nezett ki az enyem, en sem tudtam hova tenni,aztan valahogy arra jutottam,bogy biztos megativ,mert nincs rairva,hogy pozitiv. Hat pedig pozitiv lett. Szuleskor kaptam antibiotikumot,illetve babam is,jol vagyunk,semmi bajunk. :)
2021. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!