Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 12. hetes ultrahang,...

Ha a 12. hetes ultrahang, vérvétel és az AFP is tökéletes volt, ugye nem kell tartanom a 18. heti kötelező ultrahangtól?

Figyelt kérdés
Jövő héten megyek a 18.heti kötelező genetikai ultrahangra, eddig nem féltem tőle, de most már egy kicsit izgulok. Most nézik át az összes szervét,és nagyon szeretném, ha minden rendben lenne.
2010. aug. 27. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan minden rendben lesz!Szerintem mindenki izgul ezek előtt.Én is lerágtam a körmöm, de vigyorogva, nagyon boldogan jöttem ki.A 12. héten alig néznek valamit, ehhez képest.De nyugtasson meg a gondolat, hogy ha ez jó, akkor tényleg elkönyvelheted, hogy makk egészséges a baba.Nekem ez volt az utolsó nagy izgalom.Azóta úgy járok vizsgálatokra, mintha mindig is ilyenekre jártam volna.Megnézik: koponya, gerinc, szív, gyomor, húgyhólyag, vese,hasfal,csövescsontok, köldökzsinór,magzat fekvése, lepény helyzete, magzatvíz mennyisége.Szemben a 12 hetessel,ahol nekem csak orrcsontot, meg nyaki redőt néztek.Azért ez jóval részletesebb vizsgálat.De mitől lenne rossz?Minden oké lesz!
2010. aug. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!Akkor mi egyidős kismamik vagyunk:).Én is jövőhéten megyek 18.hetire és nagyon izgulok,hogy minden rendben legyen.Én 11.-én voltam utoljára ultrahangon és hát remélem minden rendben van odabent a pocaklakóval.Kedves kérdező!Te érzed már őt mocorogni,ha igen milyen sűrűn és intenzíven?

Kitartás mindjárt itt a vizsgálat már én is számlálom a napokat,nagyon várom!!!Reméljük minden rendben lesz nálunk.

Boldog babavárást, jó egészséget!

2010. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De jó, mindig örülök, ha egyidős kismamákkal kerülök kapcsolatba!

A 17. héttől érzem a mozgolódásokat, eleinte csak olyan kis pici buborékpattogások voltak, most már szabályosan rugdos és bökdösődik. Naponta kb. 3-4-szer érzem, mindig fekvő helyzetben, hol itt bukkan fel, hol ott. Olyan aranyos, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy fiú vagy lány, nem mintha nem lenne mindegy. :)

Hát igen, én is számolgatom vissza a napokat, majd írok, hogy mi volt. Drukkolok Nektek is nagyon, várom a válaszod, biztos, hogy már megkönnyebbültebbek leszünk! Addig is szép napokat!!!

2010. aug. 27. 11:56
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát sajnos bekövetkezett, amitől féltem. Egyrészt nagyon boldogok vagyunk,mert gyönyörű szép kisfiunk van, megmutatta 4D-s felvétellel is az arcát..Másrészt viszont találtak egy kis cisztát a fejecskéjében, ami miatt most genetikai tanácsadásra kell mennem. Állítólag ez nem ritka, és ártalmatlan,mert fel fog szívódni, de akkor is... Így sajnos nem felhőtlen az öröm... :(

Remélem, Te jobb híreket kaptál!

2010. szept. 1. 07:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom ami veletek történt,de szerintem nem lesz semmi baj ne aggódj.Olvastam már ilyet és kinőheti a baba.Pozitív gondolkodás csak ezt tudom tanácsolni és fel a fejjel!Nálunk is kiderült,hogy kislány és úgy néz ki minden rendben,de jövőhéten megyek megint,mert nem nagyon volt ideje a dokinak sokáig nézegetni,mert a műtőből jött ki és sietett vissza,de azt mondta,hogy nem lát semmi elváltozást a szerveibe.Ha van kedved írogathatunk egymásnak később is.Vigyázz magatokra és fel a fejjel,gratulálok a kisfiatokhoz!
2010. szept. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, benne vagyok :) Én pedig hadd gratuláljak a picilányhoz!!!

Biztos nem lesz baj, tudom és érzem, hogy erős és egészséges kisfiú! A genetikai eredmény a doki szerint biztos jó lesz, az a kis bibi meg majd elmúlik... Jövő héten már okosabb leszek, szoríts nekünk! Előre is köszönöm!

2010. szept. 2. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!