Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szájon át szedhető gyógyszer...

Szájon át szedhető gyógyszer hüvelygyulladásra, közben meg már terhes voltam?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel teszteltem pozitívat, múlt héten voltam nőgyógyásznál, megállapította hogy kevert gombás-bakteriális fertőzésem van, arra írt fel hüvelykúpot meg antibiotikumot. Az utóbbit 4 napig kellett szedni, 1 napos kihagyással. Akkor én már terhes voltam. Azt mondta a nőgyógyász valószínűleg nem lesz baj. Hát ezzel nem nyugtatott le. ☹️ Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, aki járt már így, hogy tényleg nem volt baja tőle a babának.

2021. júl. 10. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit szedtél?
2021. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekem anno mikor ilyen volt, akkor azt mondta a nőgyógyász, hogy addig ne kezdjem el szedni, amíg meg nem jön. Klion volt felírva, és nem is szabad terhesen szedni. Nem szedtem be, de az a terhesség 5 hetesen megszakadt. (A gyógyszert azóta sem használtam el, csak a helyileg alkalmazandókat, az is elégnek bizonyult.) Nem tudom, hogy neked milyen gyógyszert írt fel, de annyit tudok, hogy ilyen korán még a mindent vagy semmit elv érvényesül. Mivel ilyenkor még nem vagytok összekötve, el tudom képzelni, hogy nem lesz semmi baj.
2021. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb kárt okozott volna egy kezeletlen bakteriális fertőzés, mint maga az antibiotikum. Nyugodj meg, nem lesz semmi baj.
2021. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most dolgozom, fejből nem tudom a gyógyszer nevét, de otthon megnézem és megírom. Köszönöm a válaszokat és a megnyugtatást!
2021. júl. 10. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!