Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik tesztet ajánlanátok?...

Melyik tesztet ajánlanátok? Prena vs Verifi?

Figyelt kérdés
Melyik részletesebb? Próbáltam kibogozni,de nem igazán sikerült.

2021. júl. 13. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Verifit csináltattam mind 2x igazat mondott a fiam itt van egészséges a lányom beteg lett volna😔

Nagyon gyorsan mentek a dolgok, a teszt eredménye jött lassabban mint a fiamnál kb 10 nap, de onnantól 1 hét és meg volt a megszakítás, pesten vették le a vért.

2021. júl. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Trisomy teszten gondolkozom, hasonló mint a Prena Plus csak kedvezőbb az ára.
2021. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Múlt hétfőn csináltattam meg a Verifi az orvosom javaslatára. 40 éves vagyok, azt mondta ez szűri a legtöbb rendellenességet. Még várom az eredményt, azt mondták kb. 8-10 nap.
2021. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Hol csináltattad, hányadik héten és mennyiért? Akár privátban is várom válaszod, ha úgy jobb.
2021. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Gellért Medical Laborban vették le a vért a XXI. kerületben. 13 hetes voltam. Több csomag közül lehet választani, az alap csomag 159.000, a Prémium 229.000 Ft. Mi ezt választottuk a korom miatt. 10 perc volt az egész vérvétellel, papírozással együtt. Kb. 6-8 munkanapot mondtak az eredményre. Már nagyon várom... Telefonon lehet jelentkezni.
2021. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, azon jót nevettem, hogy mondta a doki, hogy Los Angelesbe utazik a vérem. Mondtam neki, hogy nem mehetnék en is vele? De sajna az nincs az árban! 😁
2021. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

:)

Köszi!

2021. júl. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A Verifi tesztért elég sokat kellene utaznom,emiatt gondolkozom rajta. A Prena van helyben is. A korom miatt mindenképpen a legrészletesebb csomagot választom,bármelyik mellett is döntök.
2021. júl. 15. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!