Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a Douglasban minimális...

Akinek a Douglasban minimális folyadékot láttak az első ultrahangon annak végül méhen belüli vagy méhen kívüli terhessége lett?

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Belül 😊
2021. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Belüli. 😌
2021. júl. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kívüli.
2021. júl. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Utolsó megkérdezhetem, hogy hogy derült ki (fájdalom, vérzés vagy csak az ultrahang igazolta)? Mi lett a vége?

2021. júl. 17. 22:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok, bár nem engem kérdeztél, de nekem méhen kívüli gyanú volt (túl hamar mentem, pozitív teszt után két nappal, kb. 4-5 hetes lehettem, de teljesen bepánikoltam - nem tervezett a baba). A magán dokim mondta, hogy méhen belül semmit nem lát, de van folyadék, szóval azonnal beutalt a kórházba. Az ügyeleten sem láttak semmit, de onnantól 2 naponta kellett mennem UH-ra, hogy ha meglátják méhen kívül azonnal műtsenek (életet veszélyeztető állapot, ezt komolyan szokták venni). Aztán kb. a 4. ultrahangon megmutatta magát méhen belül a kórházban a szikhólyag, rá két hétre mentem vissza a saját orvosomhoz, akkor már embrió is volt és szívhang is. Ami fontos, hogy ha fennáll a méhen kívüli esélye, akkor te se “hagyd magad”, mert tényleg nagyon veszélyes tud lenni az anya életére. Szurkolok, hogy minden rendben legyen!
2021. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 2-es!

Nálunk az a helyzet, hogy tavaly volt egy missed abom. Most múlt héten pozitívat teszteltem, de szerdán reggel egy cseppnyit barnáztam, megijedtem és bemenetem az ügyeletre. Ugyebár semmit se láttak, bár erre számoltam.

Nagyon korai volt, de az előzmények miatt kicsit bepánikoltam. Egy hét múlva kell visszamennem uh-ra, akkor már látniuk kell hol van.

Igazából engem most ez a megjegyzés ijesztett meg a legjobban a leleten, hogy a Douglasban minimális folyadék van.

Remélem minden rendben lesz, nagyon szeretnénk már ha végre nekünk is sikerülne.

2021. júl. 18. 15:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt írt a nagyon korai vizsgálatos leleten, hogy “Douglas-üregben szabad folyadék látható”, a kórházban aznap a folyadékot nem is látták, a 4 nap múlva a 3. ultrahangon igen (akkor fel is küldtek egy orvoshoz, aki jobban otthon van a méhen kívüli terhességben, ő meg morgott, hogy minek küldtek hozzá, ez biztos csak egy nagyon korai normál terhesség), méhen belüli lett. Szorítok, hogy minden rendben legyen, írj majd, ha kiderül valami!
2021. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja, kettes voltam újra 😁
2021. júl. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Szerda délután jelentkezem majd hogy mit mondtak.
2021. júl. 18. 16:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy a méhen kívüli terhesség nagyon ritka, kb 1% az esély, nekem már az orvos is mondta a legelején, ha azóta nem vérzel, nem görcsölsz, akkor szerintem jó eséllyel rendben van minden. Tényleg nagyon szurkolok!
2021. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!