Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáradtság,betegség érzet?...

Fáradtság,betegség érzet? 1.trimeszter vége felé?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 10.hét vége felé járok a terhességben és az új “tünet” amit érzek az az általános “rossz” közérzet mint mikor az ember beteg. Nem vagyok konkrétan beteg csak ahhoz tudnám hasonlítani mint egy érzés mikor az ember beteg és semmihez nincs ereje és egész nap csak aludna.. egy darab kakinak érzem magam igazából.. Valaki más is tapasztalt ilyet?

2021. júl. 15. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egész első trimeszter alatt így éreztem magam. Szerencsére elmúlt úgy a 13. hét környékén. Minden labor értékem jó volt, csak rettentően rosszul éreztem magam végig, a hányinger se segített. Tényleg, mint amikor beteg vagy, csak közben nem vagy beteg.
2021. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ugyanez… Nekem ez most kezdődött így a 10.hétre😂🤷🏼‍♀️ De komolyan nem lehet jobban leírni hogy olyan érzés minthogy beteg vagy de nem vagy beteg..🙄
2021. júl. 15. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, szerencsére csak pár hétig és nem minden nap.

Pihenj, aludj. Szedj vasat, vitaminokat esetleg, egyél zöldséget, gyümölcsöt. El fog múlni, nekem kb 14-15. hétre sokat javult.

2021. júl. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vitaminokat,magnéziumto szedj.normális ez a terheség alatt,de majd csak elmulik 2.trimeszterre
2021. aug. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!