Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8-9hetes terhes vagyok,...

8-9hetes terhes vagyok, óránként fáj a gyomrom, állandó éhség érzet, mivel tudnám enyhíteni?

Figyelt kérdés
Ha eszem pár falatot akkor elmúlik,de maximum 2ora múlva ujra fájni kezd,nem ég hanem fáj mint amikor éhes az ember...
2017. jan. 1. 02:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 2 óránként eszel keveset ennyi. Én is 2 óránként ettem terhesen, mindössze 10kg-ot híztam a 9 hónap alatt.
2017. jan. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem is baj, ha sokszor eszel keveset! Persze nem mindegy, hogy mit! Ha mindig kenyeret vagy édességet akkor persze nem tul jo :) próbálj olyasmit enni, ami nem nasi, es nem cukros kaloriabomba, es akkor nem lesz azzal semmi gond, ha kétóránként éhes vagy.

A gyomrod jo eséllyel egyébként néhány hét múlva jobb lesz, úgyhogy nem biztos, hogy végig éhségérzettel fogsz küzdeni, ezen ne aggódj :)

2017. jan. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minőségre és mennyiségre odafigyelve semmilyen gondot nem okoz, ha 2 óránként eszel.
2017. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam. Ugy fájt a gyomrom ha csak ettem pár falatot akkor lett jobb. Most vagyok 39 hetes és 20 kilóval vagyok több. De egyébként 13. hétre elmult.
2017. jan. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nem 20 hanem 10 kg. 😊
2017. jan. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbáld lecserélni a terhesvitamint egy másikra. Lehet, hogy az okozza. (Femibionról konkrétan hallottam, hogy sokan éhesebbek tőle.)
2017. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eleinte nekem is így volt. Kb a 13 hétig tartott. Muszáj volt ennem valamit 2-3 óránként, nert olyan rosszul voltam.

Aztán terhességi cukrom lett, most ismét 3 óránként eszem. Persze, nagyon odafigyelek, hogy mit, mert muszáj a baba érdekében.

30 hetesen 6 kg sulygyarapodasnal tartok, ebből 3 kg az elso pár hétben jött fel.

Szóval, tök egészséges, ahogyan etkezel, de ne szenhidrat legyen, hanem fehérje, zöldség, gyümölcs.

2017. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Elevitet szedek,remélem attól van
2017. jan. 1. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!