Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhességed során gyakran...

Ha terhességed során gyakran voltál beteg, lázas, lett baja a gyerekedned?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok most és eddig 4 alkalommal lázasodtam be a terhesség alatt. Voltam az első trimeszterben covidos, láz 2 napig tartott, algopyrint, panadolt vettem be ebben a 2 napban, utána nem szedtem gyógyszert. Volt 3 napig tartó hányás-hasmenésem,fél napig tartó lázzal, 1 daedalont vettem be. Volt egy törött fogam, amit ki kellett húzni, érzéstelenítőt kaptam és másnap seblázam volt, panadol kellett (nem mintha segített volna). Lett egy arcüreggyulladásom 2 hete, 1 napig tartott a lázam, a fél arcom azóta is fáj, fülemre is ráment. Orvosom azt mondja ne aggódjak, ennyitől még nem lesz baja, de könnyű azt mondani, hogy ne aggódjak. Vitaminokat szedek, sok zöldséget, gyümölcsöt eszek. A kérdésem azokhoz szólna, akiknek már kicsit nagyobbak a gyerekeik, hogy ha a terhességetek alatt gyakran voltatok betegek, lett bármi gondja, baja a gyereketeknek?
2021. júl. 15. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
39%
Én az elején voltam fogászati kezelés alatt, brutál fájdalmaim voltak, rengeteg genny gyűlt fel a számban, hőemelkedésem volt. Mindez a 6. Héten gyógyszert nem mertem bevenni , a falat kapartam a fájdalomtól. Lázra azért mondják inkább hogy nem jó mert vetélést okozhat.
2021. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Genetikai betegsége ettől biztosan nem lesz. Max koraszülés vagy vetélés, de a vetélés téged már nem fenyeget.
2021. júl. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!