Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A testhelyzetem befolyásolja...

Eenikő96 kérdése:

A testhelyzetem befolyásolja azt, hogy érzem-e a kisbabám mozgását?

Figyelt kérdés
24 hetes múltam, de nap közben mikor széken ülök vagy állok kevésbé érzem Őt. Azt hittem ezekben a hetekben már nap közben is mindent fogok érezni. Reggel- este fekvő vagy félig fekvő helyzetben érzem én is és a férjem is. Ultrahangom minden rendben. Illetve nekem nincs ez a “hű igen úgy szétrúgdos” érzésem sem, amit másoktól hallok. Nagyon jó érzés, mikor mocorog :) ismerős valakinek?

2021. júl. 15. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:

24 hetesen én már ülve is éreztem egész nap, de nekem extrán sokat mozgó babám van.

Minden terhesség más, nem mindegy az sem hol tapad a lepény. Amíg érzed mozogni valamilyen testhelyzetben, addig nincs baj. :)

2021. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém harminchetes, és még csak ritkán jajdulok fel ha oldalba rúg erősen. Kb 26 hetes korától érzem egész nap, de még mindig sokkal jobban ha lefekszek. Szerintem csak ezután jön majd az a rész hogy szétrugdos :D Te se aggódj, picike még a babád, nem kell egész nap érezned még.
2021. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

29hetes vagyok, napközben sokszor én sem érzem.

Reggel és este, illetve délbe ha altatom a nagyobbat, akkor igen aktív.


Ha ülök, akkor csak akkor "szól", ha kényelmetlen neki a testtartásom miatt.


Nappal, ha teszek-veszek, nem érzem.

Pedig második baba

2021. júl. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató szavakat :)


Paramami vagyok, azért ma reggel elszaladtam a védőnénihez egy szívhangra, hála égnek tökéletes❤️


De szerintem sosem leszek már igazán nyugodt 😅

2021. júl. 16. 09:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor hosszú egy terhesség lesz ez, hát még ha megszületik.


Felesleges görcsölni mindig mindenen, saját magad teszed tönkre.

2021. júl. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 babingo ***** válasza:
De nem am 😄😄 es ha megszuletik, meg aggodobb leszel, de szerintem ez igy van rendjen. Nyilvan egeszseges keretek kozott 😊
2021. júl. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező normális,ha babádat csak akkor érzed ha fekszel,ülsz az ágyon vagy a széken,állsz akkor nem igen érzed
2021. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat, kedvesek vagytok! 🙂


És igen.. “hosszú lesz” mert első baba, nem tudom mit mikor kell éreznem, inkább megyek el 3x felesleges megnézni Őt, mint hogy 1x ne vegyek valamit kellően komolyan 🙂

2021. júl. 17. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!