Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől mehet a 3. trimeszterben...

Mitől mehet a 3. trimeszterben a hasam?

Figyelt kérdés

Annyira nem vészes, nem kell sokszor wc-re járnom, csak az a rossz, hogy nagyon híg. Pár napja tart, nem szedek sok magnéziumot (napi 1-t), nem változott az étkezésem, nem ettem semmi olyat.

Mit lehet tenni ellene?

33 khm.



2021. júl. 17. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pótold a folyadékot, és ha pár napon belül nem múlik, menj orvoshoz. Én legalábbis így csinálnám.
2021. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudhatod, hogy mit ettél, ráadásul sok vírus a légzőszerveken át jut a szervezetbe, ahol aztán gyomor-bél tüneteket is okozhat.
2021. júl. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg sok magnéziumot szedtél mostanában
2021. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-as írtam, hogy nem szedek sokat, csak napi egyet. Hónapokkal ezelőtt amikor többet szedtem, nem volt ilyen mellékhatása, hetek óta 1-et szedek csak, nem volt semmi.
2021. júl. 17. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:

A 3-as vagyok: sokszor elöfordul, hogy változik a szervezet magnéziumigénye - nekem egy ideig napi 5-6 kellett, utána meg kettötöl már hasmenésem lett -, illetve ha aránylag nagy adag van benne, az is lehet gond, ha két vagy három részletben szedsz ugyanannyit, az másként hat.

De ettöl még lehet más is, de szerintem megéri egy-két napig kihagyni, akkor meglátod, hogy változik-e valami.

2021. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. Most már úgy sem kell sokáig szednem.
2021. júl. 17. 16:24
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Tisztul a szervezeted, kèszül a szülésre.
2021. júl. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!