Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell aggodjak labfej...

Mikor kell aggodjak labfej dagadas eseten?

Figyelt kérdés
Ma toltom a 39.hetet. eddig nem vizesedtem sehol, tegnap vettem eloszor eszre a labfejemen, hogy kicsit bedagadt. Csak a labfejem, mindketto, boka/vadli vagy kez/arc (meg) nem. Pihentettem, amugy rengeteg vizet iszom, de ma reggelre sem mult el ez a puffadas. A dokim mindig azt mondta, hogy akkor problema ha reggelre nem megy le. Nem 3x akkora de lathatoatan bedagadt, nem marad benyomodva ha megnyomom, nem piros, vagy meleg.. ezert nemtudom, hogy most aggodnom kene e vagy nem. Epp penteken voltam orvosnal, minden rendben volt. (Elso baba😅)
2021. júl. 18. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez még semmi.

Amikor én toxémiás lettem 39.héten, már 20.héten vizesedtem. 39.hétre már mindenhol vizesedtem, fej kéz láb. A lábam is benyomódva maradt.

Nálad ez még teljesen normális folyamat :) könnyű szülést!

2021. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%

Ha féloldalasan dagad, azonnal kórház.


Nekem elkezdett dagadni csak a jobb lábfejem, és felhívtam az ügyeletet ahol azonnal berendeltek. Hál isten kiderült, hogy mivel úgy ültem, hogy az egyik lábfejem a fenekem alatt volt, így csak a másik dagadt meg, viszont mondták, hogy a féloldalas lábdagadásnál trombózis gyanú van, és azonnal kórház, max kiderül hogy nem az, de inkább minthogy feldobd azt a félig dagadt lábad, nem?

2021. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Mind2 bedagadt, ha az egyik lenne csak akkor mar biztos bementem volna, arrol mar en is hallottam, hogy az veszelyes. :)
2021. júl. 18. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
haaggodsz orvosod,ügyelet nézesd meg
2021. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!