Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fáj a lágyéka,...

Másnak is fáj a lágyéka, combcsontja terhesen?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam ezzel dokinal, azt mondta hogy ez normális. Akkor elmúlt, most újra előjött. Tegnap mondjuk elég mozgalmas napom volt, el is fáradtam, viszont ma egész nap pihentem és mégis fáj, mintha egész nap dolgoztam volna. 31 hetes vagyok.
2021. júl. 20. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen. Pihenj sokat, ha úgy érzed.
2021. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is épp 31 hetes vagyok. :)

Nekem a szemérem csontok fájt az is 20-22 hetesen azóta nem de hogy az valami micsoda nagy fájdalom. :0 el se akartam hinni, felállni alig bírtam. Menés közbe le kellett üljek mintha jól megrugtak volna ott középpen.

2021. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, néha szinte elviselhetetlenül fájt a szeméremcsontom - lágyékrészem. A 30. hét körül kezdődött és sajnos a végéig tartott. A pici súlya már nagyon nyomja, nem nagyon tudsz vele mit kezdeni - vízszintes pozícióban egy fokkal jobb. Sajnos nincs jobb tippem, innentől végig érezni fogod.

Kitartást kívánok!

2021. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben van.

Én tűröm a fájdalmat, ha természetes :D csak aggódtam hogy nehogy hamarabb jojjon a bébi.

2021. júl. 21. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!