Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisebb a babám fej mérete,...

Kisebb a babám fej mérete, viszont a combcsontja kornak megfelel. Aggódjak?

Figyelt kérdés
A pocak méretét nem tudom, nem kaptam semmilyen leletet! Eddig nagyon szépen fejlődött, de most bár a doki nem mondta, de láttam az uh készüléken, hogy csak 21 hetesnek felel meg, pedig már betöltöttük a 24-et. Nagyon félek! A combcsontra mondta, hogy az kornak megfelel! Nagyon aktív baba, sokat ficánkol!
2016. jún. 2. 04:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel konkrétumot nem írtál, semmit se rá mondani.

Lehet teljesen normális és fejlődési gond is (kisfejűség).

És lehet elmérés is, hisz mmiliméterekről van szó.

Babám 30-as buksival született makkegészségesen (+3300, 49). Az ő bpd-je is kisebb volt a combnál, a comb nagyobb.. az utolsó hetekben ijesztgetett is az orvos.

2016. jún. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is tudok konkrétabbat mondani, mert hiába méregetett az orvos nem mondott semmit, és még leletet sem kaptam, hogy mi mekkora. Pedig ez már magándoki volt, az előzőnél legalább mindig megtudtam a pontos méreteket...
2016. jún. 2. 07:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmikepp ne aggodj! Az uh meretekre annyira nem kell adni!

Nalunk is mindig volt h valami eltert minuszba vagy pluszba!

Aztan megis egy tok formas kiscsajom szuletett! Egyedul az fl-t mertek meg mindig pontosan mert a szuletesi centi stimmelt az utolso uh-n mertekkel!;)

2016. jún. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mono144 ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt, hogy a feje kisebb volt, riogattak is rendesen hogy fejlődés lemaradás. Nekünk 3 hét eltérés volt ugyan úgy ahogy nálad. Most pedig egy csodás, okos, gyönyörűen fejlődő, hatalmas szókincsű 3,5 éves lánykám van akire nagyon büszke vagyok. Tény hogy mai napig nincs óriás feje :) Olyan igazi csajos, formás és arányos :)


Azért írtam le, mert talán egy kis erőt és biztatást ad. Próbálj meg nem aggódni, nem lesz gond :) Boldog babavárást!

16hkm

2016. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem a szülésznőmmel, aki pedig előtte a dokimmal aki vizsgált, és azt mondta, hogy nem volt semmi baj az ultrahangon! Azért megkönnyebbültem, és köszönöm nektek a bátorítást!!!
2016. jún. 3. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!