Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi lehet ez a folyás?

Ez mi lehet ez a folyás?

Figyelt kérdés

30 hetes terhes vagyok.

Kb 4 napja kezdődött, hogy reggel felkelek, és egy nagyobb adag folyás kerül a bugyimba. Se szaga, se színe, semmi.

Alapból volt egy fehéres krémes folyásom, ez napközben meg is van mellette.

Nem viszketek, nem ég ottlenn.


Fiammal magzatvíz szivárgás miatt lett beindítva a szülés, ezt nem mondanám magzatvíznek sem.

Hétfőn voltam dokinál 3.genetikai uh-n, akkor már második reggel történt ilyen, említettem neki.

Azt mondta elképzelése sincs, magzatvíz normál mennyiségű, azt kizárja. Ha nem viszket, stb akkor a fertőzést sem tartja valószínűnek. Ha túrós lenne a folyásom, akkor van baj.


Engem viszont nyugtalanít.

Mi lehet ez?

Mondom, csak reggel, felkelek, kisétálok a konyháig és érzem hogy folyik. A pizsim nem lesz olyan, csak a bugyim, szóval folyáshoz nagy mennyiség, de mégsem olyan sok.


2021. júl. 21. 08:36
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem fürdesz este kádban zuhany helyett?

Nekem egyszer volt ilyen és mint kiderült az elôzô esti fürdôvízbôl bent maradt egy kicsi, az folyt ki ugyanígy.

2021. júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális.



[link]

2021. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kádban fürdök a legeleje óta. Zart a méhszáj, nincs tiltva.

De eddig sosem volt ilyen, most meg 4nap is egymás után.

2es, köszönöm :)

2021. júl. 21. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!