Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsel haza engednek a...

Cixa kérdése:

Görcsel haza engednek a korházból ez normális 33hetes vagyok vékonyodo méhszájjal ?

Figyelt kérdés

2021. júl. 22. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván megvizsgáltak, és nem találtak semmilyen olyan okot, amiért bent kellene tartaniuk...
2021. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kaptál valamit? Magnézium Infuzio? Tüdőérlelő? Nospa?

Messze laksz a kórháztól?

Pihenj sokat, szedj magnéziumot, na és legyen kéznél a kórházi tasi vészhelyzetre.

4x voltam kórházban a terhességem alatt, keményedés, görcs miatt. Először engem is haza küldtek 22 hetesen, majd 24 hetesen kinyílt mehszajjal már bent fogtak. 🤷🏻‍♀️

2021. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2hete vagyok bent 5napig kaptam infuziot utána elmultak most ujra gorcsolok ctg is fájások vannak és hazaküldenek holnap
2021. júl. 22. 20:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Visszatartottak? Ilyen volt nálam is 33 hetesen pont. Végig kaptam a visszatartást 2x is beindult. Aztán szépen lecsendesedett , megnaradtak a görcsök, de nem volt gond hazengedtek progreszteron gyógyszert kellett szednem és persze feküdnöm 3 hétig. Joslóknak maradtak meg a görcsök addig nincs gond amég nem rendszereződik és nem erősödik.
2021. júl. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!