Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Naptár szerint betöltött 7....

Naptár szerint betöltött 7. héten 4mm ülőmagasság reménytelenül kevés, vagy még van esélye, hogy normális ütemben fejlődik a magzat?

Figyelt kérdés
A baba 29 napos szabályos ciklusok mellett 17-19 napok körül foganhatott, később biztosan nem. Mégis nagyon picinek találom, ultrahang szerint le is fokozták szegényt 6 hetesnek... Szívcső pulzált, minden más rendben volt, csak ez a CRL méret aggaszt, az orvos is felhívta rá a figyelmet, hogy elég aprócska. Ha tényleg elakadt a fejlődésben, annak lesz különösebb jele, amit észrevehetek? Vagy majd a 12. heti ultrahangon kiderül... Nagyon aggódom!

2021. júl. 20. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Vagy nem sikerült olyan pontosan megmérni... De bármi is van, nem érdemes aggodalmaskodnod rajta, mert tenni nem tudsz semmit. Simogasd a hasad, ha nem érzed magad furán tőle, akkor beszélj is a babához, tegyél meg mindent, amivel a stresszt csökkenteni tudod. Reméljük, hogy minden rendben lesz. Többet most nem lehet mondani.
2021. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, aranyos vagy!

Mérési hiba nagy, mivel annyira felnagyították és belső uh volt, nemigen lehetett. Hosszasan nézegette az orvos.

Jobb lett volna, ha egy hét múlva visszahív egy ellenőrzésre, mert még 5-6 hetet várni ebben a tudatban, nem lesz egyszerű.

Próbálok nem aggódni, de nem megy, nagyon nyugtalanít.

2021. júl. 20. 11:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Én anno 6+3-nál mentem első vizsgálatra, akkor azt mondta a doki, hogy 5 hetes terhesség. Engem sem nyugtatott meg a dolog. Rákövetkező hétre, 6+3-at írt a papírra, 5.7 mm volt akkor az embrió. Azóta is több mint egy héttel kisebb mint a menszi szerinti számított kora. Még azért ne add fel a reményt :) Mondjuk én tuti elmennék valahova jövőhéten is megnézetni, vagy 2 hét múlva, hogy fejlődik-e.
2021. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 12.hétig nem is akarsz menni ultrahangra?
2021. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondolkodom rajta. Másikhoz nem (nincs is felén nagy választék magánrendelésekből), meg amúgy is, először csak megkérdezem azt, akihez járok, hogy fogad-e rövid időn belül, ha így aggódom (és nem is teljesen megalapozatlanul).
2021. júl. 20. 13:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó lenne, ha el tudnál menni. Teljesen érthető, hogy így aggódsz.
2021. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos elhalt a baba...
2021. aug. 2. 20:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2021. aug. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

:-(


Talán majd legközelebb.

2021. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nagyon fáj, nem így terveztük... Elfogadom. :(
2021. aug. 2. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!