Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok. A 6....

14 hetes terhes vagyok. A 6. hét óta hányok , rosszul vagyok.Nem múlt el a 12. héten. Most azt mondjak meg mozdul és jobb lesz. Mit gondoltok?Mar le fogytam 47 kg-ra.Babával minden rendben. Kislányt várok.Húst nem eszem, undorodom tőle.

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét terhességemnél a 15.hétig hánytam, utána elmúlt :) Kitartást, tudom milyen rossz. Baba miatt ne izgulj, elveszi ami neki kell. Ha szerencsés vagy, lassan neked is elmúlik. Illetve a magzat már mozog, attól, hogy te még nem érzed.

Kisfiam van, most kislányt várok. 32+3hetes

2021. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz jó hír, amit írok, nekem egyáltalán nem múlt el. 36. héten császároztak, utána nem hánytam többet. De lehet neked nem tart ki szülésig. Amiket tudok ajánlani: cerucal hányás ellen, savlekötö gyógyszer, és a kórház, infúzióban ezek a gyógyszerek sokkal hatásosabbak, szájon át bevéve hánytam ugyanúgy, infúzióval semmit, sokkal jobb volt a kórházban, mint otthon. Attól miért lenne jobb ha megmozdul? Szerintem ez hülyeség, a baba most is mozog, csak pici és nem érzed. Nekem is kislányom lett. És miatta megérte végigcsinálni, bár tesója nem lesz, mert soha többet nem akarok naponta tízszer hányni, pláne nem 7 hónapon keresztül.
2021. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem sem múlt el, bőven a 30.hét után is hánytam és rettenetesen sok savam volt végig a terhesség alatt. Sem rennie, sem

Ludea, sem Gaviscon nem használt. Remélem szülés után elmúlik. 😂

2021. júl. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 16. héten múlt el. A kisfiam mozgását csak a 22. héten kezdtem el határozottan érezni,így nekem ez nem függött össze. De ne aggódj,én 6kg fogyással kezdtem, egészséges nagy fiam lett😊
2021. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!