Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok, nem...

14 hetes terhes vagyok, nem látszik meg rajtam a terhesség. Mintha talán picit hiztam volna, lenge nyári ruhában semmi nem látszik. Munkahelyen nem merem elmondani hogy terhes vagyok egyszerűen felek! Rettegek! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek! Nagyon kétségbe vagyok esve a munkahelyem miatt, elképzelésem sincs hogy hogy fogadnak el hogy terhes vagyok 20 évesen, lassan egy éve dolgozok itt és nem mondtam meg el, sokszor terveztem de sohasem jutottam el odáig hogy most akkor elmondom, gyomoridegem van miatta hihetetlenül felek. Ez az egy dolog van ami nem hagyja hogy nyugodtan élvezzem a babavarast. Nagyon kétségbe vagyok esve, azt érzem tehetetlen vagyok, és félek nagyon kérlek segítsetek adjatok tanácsokat

2021. júl. 1. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Elmondod, onnantól védve vagy, nincs vesztenivalód. Szedd össze a bátorságodat és mondd el, legalább nem kell ezen tovább izgulnod. Ahhoz meg, hogy 20 évesen vagy terhes senkinek semmi köze nincsen.
2021. júl. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Mi közük lenne ahhoz, hogy terhes vagy? Emiatt nem kell félni, ez a te magánéleted.
2021. júl. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha félned kell attól, hogy elmond hogy babát vársz akkor lehet nem megfelelő ez a munkahely. Mármint basszus ez az élet rendje ahhoz sem lenne semmi közük ha 45 évesen lennél terhes max meglepődnek rajta, hogy kicsit késői baba de ok de azért 20-30 között simán normális.
2021. júl. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem nagyon értem mi a rettegés tárgya. Nem szoktak kollégákat gyűlölni azért mert terhesek, kortól függetlenül. Nem 15 éves vagy, hogy ezért megszóljanak. Ki meg nem rúghatnak, ha nem lopsz például.
2021. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
fiatalon terhes vagy az nem baj,jo korban vagy.Bátran el kelene mondanod terhességedet a munkahelyeden,mert kismamák védettek
2021. júl. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kajak nem értem, miert kell félni?!


Ha nőne a hasad és úgy tudnak meg, esetleg emiatt a hátad mögött kibeszélnének, hogy most bezabáltál e vagy terhes vagy, az jobb lenne?!


Elmondod, kész ennyi... ha valakinek nem tetszik, az tehet egy szivességet...

2021. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazán értem, mitől félsz. Elmondani se kell -jopár éve már, hogy a törvény szerint csak akkor kell közölni, ha munkavédelmi szempontból lenyeges- anélkül is el a vedelem. Elvileg felnőtt nő vagy, csak még tudod oldani
2021. júl. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Anyuka leszel, épp itt az ideje felnőni és kezelni a kényelmetlen helyzeteket. A főnöködnek megmondod hogy babát vársz, X időpontra vagy kiírva, Y időpontig tudsz bejárni dolgozni.

A munkahelyeken emberek dolgoznak, akiknek nyilván van magánéletük, nem lehet ez annyira váratlan.

2021. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz?
2021. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nárcisztikus a főnököm. Magának való. Normális velem, de úgy fogja venni a hírt szerintem hogy én szarban hagyom kb…:(
2021. júl. 1. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!