Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelybol hasba nyilalo...

Lyoni kérdése:

Hüvelybol hasba nyilalo fájdalom normális 23 hetesen?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, normális.
2021. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak féltem nehogy buroknak legyen baja vagy valami.
2021. júl. 27. 15:52
 3/11 anonim ***** válasza:
nem lesz baja babának sem,magzatviznek és buroknak se lesz baja
2021. júl. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem is értem ezeket a kérdéseket. Miért és mi baja lenne egyáltalán a buroknak?
2021. júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én nem tudom csak volt vizes folyas is és így egyben azt gondoltam. Aztán voltam dokinal és azt mondta fertőzés de tesztet nem csinált és klion kupot használom és azóta is van vizes folyas. Ma veszek a patikában tesztet, csak nem tudom hogy a fertőzés meg a magzatviz ph értéke mennyivel eltérő, vagy eltér-e egyáltalán.
2021. júl. 29. 11:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor mire mész a teszteddel, ha nem tér el és bejelez? Akkor meg azon aggódsz. Teljesen feleslegesen. Miért kell mindig rettegni valamin?
2021. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam patikában megmondják hogy jó e vagy nem. 🤷🏽‍♀️

Mindig mindenen aggódok 🤷🏽‍♀️ Meg állandóan van valamilyen fertőzésem hiába van kezelve..

2021. júl. 29. 11:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Akkor válts nőgyógyászt. Ha nem magánba jársz akkor keress fel egyet ha anyagilag belefér. Ha nem, akkor valahogyan gazdálkodjátok ki mert később rosszabb lesz.

Engem is volt sztk orvos, aki egy évig kezelgetett p2+gyulladás cytoval. Kerestem helyette mást, egy kezelés után p1 lett gyulladás nélkül.

2021. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Magánba de ha ilyen van akkor inkább sztk mert ott gyorsabban fogadnak.

Mármint később a fertőzés több lesz? Vagy?

2021. júl. 29. 12:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Szövődmények alakulhatnak ki illetve a vaktában akármivel kezelgetés nehezebbé teszi a későbbi gyógyulást.
2021. júl. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!