Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi fájdalom érzet számít...

Mennyi fájdalom érzet számít normálisnak terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Az első trimeszterben járok,de nem emlékszem,hogy az előző terhességem járt volna ilyen fájdalmakkal bármikor.

Vagyis nem is tudom megmondani pontosan,hogy ez fájdalom-e.


Ha a hátamon fekszem rosszabb,inkább amellett,hogy kellemetlen (de nem elviselhetetlen) nyomást érzek.Hason nem is tudok feküdni szinte,csak az oldalamon,azt is úgy,hogy felhúzom az egyik lábam és párnát teszek közé.De ilyet előző terhesség is minimum a 20.hétben produkált amikor már nagyobb volt a hasam..


Hányingerem az van,elég erős.Hányni is hányok,naaagyon' fáj a fejem és folyamatosan kimerültnek érzem magam.

Nincs vérzésem,sem barnázásom,nem is volt.


Kellene aggódnom és keressem a nőgyógyászt vagy ez még normális,csak ilyen egy nehezebb terhesség?



2021. júl. 23. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez teljesen normálisnak hangzik, de nem sorolnám a nehezebb terhesség kategóriába.
2021. júl. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy normális csak az előző terhességem nem volt ilyen,nem tudom.Ezért érdeklődöm,hogy ti mennyire látjátok ezt gondnak.:)
2021. júl. 23. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez totál normális.

Első terhességem alatt szó szerint csak a hasam nőtt. Sosem fájt semmim, szülés napjáig totál aktív voltam.


Most az első 20 hetben megmozdulni alig tudtam, úgy görcsöltem, fajt a derekam.

Utána beütött a meleg, vernyomásom a béka segge alatt, folyamat szédülök, semmi erőm élni sem. Most hogy jött a hidegebb, 1 napig élveztem, majd lett egy fincsi ideg gyulladásom a derekamba, ami kisugárzik az egész jobb lábamba, menni sem nagyon tudok.


30hetes vagyok, meg csak álnodni sem merek, hogy az utolsó hetek jobbak lesznek.

2021. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, nem mindenkinél egyformák a fájdalmak, van aki észre se veszi van akinek nagyon fáj, változó és az időszakok is változóak
2021. júl. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,hogy ez átmegy.Bakker,az kéne még hogy ez végigkísérjen.. :(
2021. júl. 23. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, benne van az is, hogy végigkísér... ha fejenállsz sem tudsz ellene mit tenni....
2021. júl. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!