Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális érzés? Időnként...

Normális érzés? Időnként mensiszerű görcsök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hetfőn, kedden es ma is pozitívat teszteltem, holnap megyek nőgyógyászhoz, utolsó mensim június 11-én volt, és kérdezni szeretném azokat, akik már tapasztaltak hasonlót, hogy mennyire normális mensiszerű görcsöket érezni, nem egész nap, de azért 1 nap akár többször is, illetve ma délután többször éreztem szurkálást a jobb petefészkemnél. Első terhesség, és eléggé aggódom. Köszönöm a válaszokat!

2021. júl. 28. 18:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Normális, de miért mész azonnal orvoshoz? Még nem lát semmit.
2021. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert az asszisztens azt mondta, akitől az időpontot kértem, hogy az utolsó menzesztől el kell telnie 6 hétnek, csak akkor van értelme a vizsgálatnak, és az már elmúlt. :) egyébként leginkább csak szeretnék arról meggyőződni, hogy jó helyre fészkelte be magát. :)
2021. júl. 28. 18:36
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha csak most lett pozi a teszt, akkor nem lát semmit az orvos mert még nem “fészkelte be magát” sehova.
2021. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Valoszinuleg latni is fogjak mar a kicsit huvelyin ha tenyleg jol szamolsz. En 6+5 voltam es volt szivhang is :) Gratulalok
2021. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Uristen 3as. Arra nem gondoltal hogy mar ket hete kesett amikor eloszor tesztelt???
2021. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nekem azt mondta a Doktor úr, hogy 6 héttel az utolsó mensi után már látni fogja. :) gondolom, azért ennyit mondott, mert tapasztalata szerint már látható lesz. nem véletlen hívták fel erre a figyelmemet és kérdezték ezt meg az időpontkérésnél sem…:)
2021. júl. 28. 18:43
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm #4-es válaszoló! :)

Egyébként magáról a kérdésről mi a véleményed, normális?

2021. júl. 28. 18:47
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
5. Nem mivel akkor már tuti csinált volna kb 14 tesztet, érdekes hogy most tudott 3-t is, minden nap! 😂
2021. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Képzeld, meglepetés-baba, nem számítottam rá, és mivel gyakran megesik nálam késés, abszolút nem gyanakodtam, csak 2 hányingerrel telt nap után!
2021. júl. 28. 18:53
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen normális. Probléma mentes terhességet!
2021. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!