Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 2 héttel ezelőtt termékenyü...

Ha 2 héttel ezelőtt termékenyülhettem meg, a terhességi teszt kimutatja vagy csak következő menstruáció után ami nem jönne meg?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

Tisztában vagy a ciklusoddal?!

Hogy mi mi után következik, és mennyi ideig?!

2021. júl. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a legbiztosabb, ha nem jön meg és akkor tesztelsz. Mutathat a teszt már a beágyazódás után is valamit, de aztán abból még könnyen lehet kémiai terhesség is, elindul de felszívódik, aztán jön a csodálkozás amikor meg megjön rendesen.

Nem érdemes korábban tesztelgetni, mert csak csalódás lesz/lehet a vége.

2021. júl. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok a ciklusommal. Mindig pont ugyanakkor jön meg és 5 napig tart. Mindig.
2021. júl. 30. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem magával a mensivel, hanem ami a 2 vßrzes közt zajlik... 🤦‍♀️
2021. júl. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom mikor ovulalok és mikor vagyok a legternékenyebb és kb 5-7 nap a beágyazódás ezért kérdeztem hogy 2 hét után, kimutatja e a teszt vagy csak a menstruáció után ami nem jön meg
2021. júl. 30. 11:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha két hete "termékenyültél meg", akkor ott már minden teszt kimutatja. De ha már eltelt 2 hét, akkor már meg is kellett volna jönnie, nem?
2021. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Betti92 ***** válasza:
Nekem volt beágyazódási vérzésem (két csepp vér a wc papíron) és azután pont egy hétre rá halvány pozi, két nappal később délutáni színtelenből erős pozi.
2021. aug. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!