Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 heti ultahangon kislányt...

18 heti ultahangon kislányt látott,többször is megnézte, ma 22 hetesen ismét kislányt látott,szerintetek mennyire biztos ez? Többi lent

Figyelt kérdés

Második terhességem,olyan nehéz elhinni hogy kislány. Hiszen 3 fiú testvérem van,annak is fiai.

Férjem oldaláról van egy fiú testvére,és annak is fiai :D

Jah, és kisfiunk van,ő azt hajtsa hogy kislány van a pocimba,és nekem is csak egy lány név cseng a fülembe :D


2021. júl. 30. 10:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem első fiamra lányt mondtak még a 32.héten is. Szerencse hogy volt annyi sütnivalóm, hogy nem vettem kifejezetten fiús dolgokat 😃 illetve amúgy is készültünk fiú és lány névvel is.

Most ismét lányt mondanak, de most prena teszteltünk, így biztosan lány.

22 hetes vagyok én is, uhk alkalmával lánynak nézik, de így könnyű annak nézni ha előtte elmeselem a prena teszt eredményét 😃

Konkrét "bizonyítékot" én uh alkalmával nem láttam még

2021. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Első terhességemnél doki kislányt mondott a 18 héten,majd 24 uhn, mondta hogy kisfiú,az is lett.

Azóta orvost váltottam.

Bízom benne hogy így is marad 🙏

2021. júl. 30. 11:05
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem csak az orvostól függ, az is lényeges hogy hogyan fekszik, mit mutat. Nekem még most is olyan pózban van, hogy nem látni se 3d se 4d uhn, se a saját dokim se szonografus nem tudta, csak tippelnek és mondják hogy inkább uniszex dolgokat vegyek egyelőre ha már vásárolgatnék 🙂
2021. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

En is már nagyon belelendülnék a vásárlásba,de egyenlőre maradok a semleges dolgoknál.

Pont úgy feküdt,hogy tisztán be lehetett látni a lába közé, férjem is látta.

Hányadik hétben vagy?

2021. júl. 30. 11:25
 15/20 anonim ***** válasza:
25%

Mekkora parasztok járnak ide! Értem én, hogy meleg van, de hagyhatjátok is a telefon nyomkodást, egy hideg zuhany segít!

Szerintem ez már biztos, hogy lány, nagyon ritka, hogy szüléskor meglepetés legyen, mai uh már szép képet ad.

Esetleg később 4d ultrahangon te is látni fogod.

2021. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hát ha be lehetett látni a lába közé akkor csak felismertétek ha futyi vagy nuni nem? Ezt még akkor is meg lehet mondani, ha nem vagy szonografus. Esetleg ha van fotód töltsd fel, hátha itt van aki meg tud téged erősíteni ebben.


Én egyébként már megvettem mindent -ami hiányzik esetleg- a legtöbb dolgot örökli a testvérétől, de amúgy nem vásárolgattam volna még, viszont most tudtam "lepasszolni" a nagyobbat a nagyszülőkhöz, ősszel már nem lesz rá lehetőségem így most intéztem mindent, ami hátra volt.

Egyébként ráérne a vásárolgatás is a 30 hét körül, előző terhességemnél is kényelmesen elszütyögtem a 35 héten a boltba oszt csókolom, haza se kellett cipelnem mert kiszállítattam házhoz.

Annyi hogy a szobája nem kifejezetten lányos színű, azt is most festjük amíg nincs itthon a nagyobb, ilyen menta-zöld keverék, de amúgy is kis erdős, növényes a tematika, max átfestjük ha lány és jön a hercegnős korszak 3 évesen vagy mittom én. 😃


Az enyém felhuzott lábakkal törökülés szerű pózban volt az utóbbi 2 trimeszter alatt, esélytelen belátni a lábai közé ☹️

2021. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nálunk van a családban egy kisfiú, 3 éves, ő 8 hónapig kislány volt! 😂😅 legalábbis két doki szerint is... jött az orvosváltás, majd közölte az új doki velük, hogy ő bizony szülésnél megeszi a kalapját, ha tényleg kislány, mert bizony látja, hogy kisfiú... :D gondolhatjátok mennyi pénz újrakezdeni mindent a 9. hónap elején.
2021. júl. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"22 hetes vagyok én is, uhk alkalmával lánynak nézik, de így könnyű annak nézni ha előtte elmeselem a prena teszt eredményét 😃"


Én pont ezért nem meséltem el a Prena teszt eredményét, de még azt sem, hogy voltam :D

2021. júl. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

17 # látod- látod,és nem 20 évvel ezelőtti történet.

Maradok az uniszex ruháknál,majd lesz valahogy. Végülis mindegy,csak egészséges legyen. ❤ Köszi a válaszokat mindenkinek.

2021. júl. 30. 22:24
 20/20 A kérdező kommentje:
Kislányom ♥️ már 8 hónapos. (De bántsa a fiú rokonait,illetve a nagytesót is ) 😁
2022. aug. 3. 00:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!