Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 heti ultahangon kislányt...

18 heti ultahangon kislányt látott,többször is megnézte, ma 22 hetesen ismét kislányt látott,szerintetek mennyire biztos ez? Többi lent

Figyelt kérdés

Második terhességem,olyan nehéz elhinni hogy kislány. Hiszen 3 fiú testvérem van,annak is fiai.

Férjem oldaláról van egy fiú testvére,és annak is fiai :D

Jah, és kisfiunk van,ő azt hajtsa hogy kislány van a pocimba,és nekem is csak egy lány név cseng a fülembe :D


2021. júl. 30. 10:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Hajtsa… talán hajtja. A hajtsa össze max felszólító mód.

Amúgy mik vagyunk mi? Távgenetikusok szerinted? Várj belenézek a varazsgombombe…

2021. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Én ezt nem értem. Volt a vizsgálaton. Most mit vár hogy mi azt mondjuk látatlanban hogy biztos nem lány hanem fiú? Eszméletlen milyen hülyék akarnak szülni gyereket.

És nem hajtsa hanem hajtja.

2021. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nekem mindegy mi lesz, de remélem ennél több esze lesz, mint , ami neked van, kérdező. Hogy lehetsz ennyire ostoba... Gratulálok, megint világrajön egy gyerek, aki szégyellni fogja az anyját. Telefonáltál már a TeleJósdába is? :D
2021. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem igazán értem, most örülsz neki, vagy nem? Ha azért nem akarod elhinni, mert a családban fiúk vannak, az hülyeség, hiszen ez teljesen random, hogy kinek milyen nemű gyereke van. Ha 2x is kislányt láttak, valószínű tényleg kislány. Tévedni mindig lehet de annak nem sok az esélye.
2021. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én csak arra voltam kíváncsi,hogy esetleg valaki volt e már ilyen helyzetben


Látatlanba nem kell senkit lehülyézni,kedves válaszolók,olyan könnyű ítélkezni,te jó Isten..

Szörnyű,de komolyan.


Igen is büszke rám a kisfiam. És rád? Ha vannak gyerekeid? Te jó anya / apa vagy?

2021. júl. 30. 10:54
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen,örülök,nagyon.

De körülöttem gyorsan elvették az örömöm(csak akkor hiszem el ha látom,vagy ha a kezembe tartom) és az ilyen hasonló dolgok,persze családon belül :)

2021. júl. 30. 10:56
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
Többen is egy követ fújunk. Nem érzed, hogy hülye kérdést tettél fel?
2021. júl. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. Nyugodtan elhiheted, és ne hallgass rájuk. Persze, azzal mindig számolni kell, hogy tévedhetnek. De ma már ez nagyon ritka.
2021. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom miért nehéz elhinni, de ha jól sejtem, kizárásos alapon te is nőnemű vagy. Szóval simán lehet kislány :D

De volt már olyan a világtörténelemben, hogy kislányt mondtak UH alapján, aztán végül csak kisfiú jött a világra. 100%-ig nem lehetsz benne biztos, amíg meg nem születik.

Saját esetemben 99,9 %-ra veszem, hogy kislány lesz, de csak azért mert az ultrahang vizsgálat és a DNS alapú teszt eredménye egybehangzóan kislány magzatot állapított meg.

2021. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Csinaltass egy prenat aztan nyugodjal le. 🤷🏼‍♀️
2021. júl. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!