Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen létezik vagy számíthatok...

Ilyen létezik vagy számíthatok a legrosszabbra?

Figyelt kérdés

Az eves nogyogyaszati szurovizsgalaton kiderült, hogy terhes vagyok.


A pontos korát nem tudták meghatározni, mert a vérzésem előtte teljes káosz volt.


A petezsákot látta az orvos a hübelyi ultrahang segítségével, ami szabályos volt és méhen belüli...7 mm, ez alapján mondta rá hogy bazi korai, 4-5 hetes terhességet kaptunk el...

A teszt amiket csinálok viszont full negatívak :( kezdek elkeseredni, hogy ez azt jelentheti, hogy el fogom veszíteni ezt a terhességet.


Pénteken megyek majd ismét, utópjára szerdán voltam a dokinál.

Hallott már valaki hasonlóról?


2021. aug. 1. 08:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Igen, létezik. Hallottam már hasonlóról.


Hogy nálad mi a helyzet azt majd az idő dönti el.

2021. aug. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ez nem terhesség, valami más lesz
2021. aug. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Nekem csak 10 hetesen sikerult megtudnom h terhes vagyok. 😂

Addig rendesen megjott. Es semmi tunetem nem volt. Mondjuk utana sem volt semmi.

Most 19 eves 😁

2021. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem hasonló volt.

Terveztünk a babát, uh-volt minden nyomon követve. Nekem ott derült ki, csak akkor 12mmes petezsákkal. Teszt negatív.


Üres maradt a petezsák, missed ab lett a vége.

2021. aug. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Pici remény biztosan van, ha még életedben nem volt pozitív terhességi teszted. Néhány embernek nem megy át a vizeletébe a hcg és ezért nem mutatja ki a teszt a terhességet. Vérvétel kimutatja ilyenkor is.


Hogy másképpen lehetséges-e, azt nem tudom.

2021. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Van már egy másfél évesem.


Nem tudom ..nincs jó érzésem

2021. aug. 1. 10:20
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Menj el hétfőn magán vérvételre és nézess HCG-t.....az 2-3ezer forint kb...és aznam eredmény van. Ha ott sincs hcg, nincs terhesség. Ha van, infot ad a száma és ismétléssel ellenőrizhető, hogy fejlődik e a terhesség. Én tuti megőrülnék, ha péntekig kellene várnom
2021. aug. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha nem mutat ki a szervezetedben HCG hormont a teszt akkor sajnos ez csak egy üres petezsák.


Próbálj meg egy érzékenyebb tesztet,ha addig nagyon aggódsz.

De én (ne haragudj :/) nem élném bele magam ebbe a terhességbe.

2021. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet?
2021. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6 hetes terhessègnêl 5mm volt az embrió és szívhang is volt. Szerintem ekkora mérettel neked is kellett volna lennie, nem írtad el véletlenül?
2021. aug. 22. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!