Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél, mikor jelentkeztek a...

Kinél, mikor jelentkeztek a tünetek?

Figyelt kérdés
Ez a 2. terhességem, csak 4 hetes vagyok. De én annyira szarul vagyok napok óta, semmi nem marad lent és még a szagoktól is rosszul vagyok...Az 1. terhességemnél nem volt ilyen, ott is néha kicsit szarul voltam, de sokkal később jelentkeztek ezek a rosszullétek...
máj. 22. 07:49
 1/8 anonim ***** válasza:
mind a 3 terhességemnél (e vetélés volt) a 6.hét környékén kezdődtek.
máj. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6. hét után. Szerintem elkaptál valami vírust. 4. héten nincs terhességi hányás.
máj. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem
máj. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Semmikor. Ja,de, úgy 18-20hetesen kezdődött a gyomorégés.
máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességnél kb a 6.héten.


A mostaninál már a menstruáció kimaradása után elkezdtem émelyegni, és éjjel-nappal hányingerem volt.

máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A második terhességemnél 3 hetesen kezdődtek a szédülések, hányingerek. A harmadik és az első terhességnél 4 hetesen kezdődtek.
máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két terhességnél is 6 hét környékén
máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon szigorúan nézzük, akkor az első héten fogantatás után. Kimerült voltam folyamatosan bármennyit aludtam (10-12 órát), fájt a fejem is, sokszor erőm se volt felkeni. De ez lehetett a tavaszi front is. Kb négy hetesen teszteltem (hivatalosan 6. hét). Azon a héten már általános tünet volt a fáradtság, gyengeség, tüsszögés, gyakori vizelési inger. Kb egy hétre rá jött a szagérzékenység, undor, hányinger, melldagadás, étvágytalanság, kb az összes durvább tünet. 9 hetesen mentem dokihoz, ami ugye 7 hétnek számít a fogantatás óta, nagyjából akkor kezdtek el mérséklődni a tünetek és 10-11 hetesen kezdtek elmúlni. Sokszor visszatért egy-egy napra, főleg az erős sápadtság, kimerültség. A vizeletem bacis volt, arra kaptam antibiotikumot és annak ellenére, hogy kitisztult, a mai napig 10 percenként járok pisilni. Szóval ez nem múlt el. És a tüsszögés is időnként visszatér (nem vagyok allergiás). 15 hetes Km.
máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!