Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyire megy az alvás...

Kinek mennyire megy az alvás 30hetesen? Tudtok aludni?

Figyelt kérdés
Én egész éjszaka forgolódom jobbról-balra… ha reggel felkelek, hulla vagyok, pár óra múlva vissza kell feküdnöm, mert összeesek a fáradtságtól.
2021. aug. 2. 23:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok aludni én sem. Folyton pisilni kell, mire találok egy kényelmes alvós pózt, már megint ki kell mennem... Ha sikerül elaludni, akkor egy kis idő múlva elkezd zsibbadni az az oldal, amelyiken fekszek, ha átfordulok meg nyom és fulladozom. Sokszor üt, rúg, egyre gyakrabban eléggé fájdalmasan.. És persze reggel 6-kor legkésőbb kelni kell, mert mennem kell dolgozni. Egész nap morcos vagyok a kialvatlanságtól. Mintha kiképzés lenne az éjszakázáshoz.
2021. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy végre nincs 5000 fok, tudok aludni. 😊
2021. aug. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
34 hét, helyzet ugyan az. Fel ébredtem éjfél körül és még az is zavar ahogy az óra kattog, a párom lélegzésétől kimenekültem. Mindjárt napkelte ébred a gyerek én meg ki leszek bukva
2021. aug. 3. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

34+5

Hajnali 3 óta fent vagyok. Eddig sem voltam a legjobb alvó, de most egyre rosszabb. Egyik pozíció sem jó, fáj a hátan, fáj a derekam, fáj a hasam. Kezdek kimerülni 😅

2021. aug. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nekem már 24 hetesen sem megy.
2021. aug. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nàlunk hálisten nincs meleg, de amikor nővéremnél aludtam, na ott volt vagy 100%.. kegyetlen volt 🙈 de nekem ebben a hűvösebb időben sem megy. Sehogy sem jó.

Nálunk még nincs gyerkőc, és dolgozni sem mehettem vissza.. úgyhogy minden elismerésem a Tiétek, akik ilyen állapotban még 100%-ot próbálnak nyújtani nappal 🙏🏻

2021. aug. 3. 06:06
 7/10 anonim ***** válasza:

32.hét.


Most, hogy nincs nagy meleg, a legjobbakat alszom :)

2021. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 13 hetesen sem megy 😅

Amikor meleg volt, akkor amiatt szenvedtem, most meg hogy elvileg tudnék aludni, óránként felébredek. Már egyáltalán nem tudok koncentrálni a munkahelyemen sem, nagyon stresszes vagyok.

2021. aug. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én sem tudok aludni már olyan jól (30. hét), pedig olyan jó alvó vagyok. Plusz az állandó wc-re járkálás se segíti a mélyalvást. A baba hagyna aludni. Ráadásul a matracunk is jó szar, nem tartja a hátam meg semmit, a héten cseréljük, de addig is ki kell bírni, ha nem lenne a kismama párna szinte semmit nem tudnék pihenni és még járok dolgozni, bírni kell a napot.
2021. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
31 hetesen nekem csak a 2-3 óránkénti pisilés a probléma. Szomjazni meg nem akarok, amúgy attól végképp nem tudnék aludni. Mondjuk ha megint nagy meleg lesz, akkor valószínűleg rosszabbodni fog a helyzet.
2021. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!