Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez az érzés mitől lehet?

Ez az érzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csütörtökön kezdődött.

Bugyi vonalban, belül valahol, jobban nem tudom körülírni, olyan érzésem van, mintha csípne.

Ahhoz tudom hasonlítani, mint mikor van egy nyilt sebem, azt csípi a víz.


Csütörtökön hívtam a dokimat, aznap már nem tudott fogadni. Pénteken nincs rendelése, a héten és a jövőhéten szabin van.

Annyit mondott, arra gondol, lenn van a baba feje, az nyom valamit.


Nem folyamatosan érzem, csak sokszor. És nem elviselhetetlen a fájdalom, csak zavaró picit.


Ezzel ügyeletre nem mennék, 2x voltam, mind a 2x bunkók voltak, elküldtek vizsgálat nélkül barnázással.


VN már egy 2 éves fiam, vele sosem tapasztaltam ilyent.


Szerintetek mi lehet? Érzett már valaki ilyent?


2021. aug. 3. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Valószínűleg az amit az orvos mond. Ez abszolút nem az ügyeletre tartozik. Max ha komolyabb panaszod van, erős görcs, vérzés akkor menj be. Valószínűleg magától el fog múlni, amint a baba máshogy helyezkedik.
2021. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég sok lényeges részlet kimaradt. Hányadik hétben vagy? Előző szülés hüvelyi vagy hasi volt?
2021. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
32.hét és természetes szülés volt
2021. aug. 3. 12:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor olyan nagy gond nem lehet. Császár után esetleg a heggel lehetne baj, de így "csak terhes vagy". Valamit nyom a baba.
2021. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát nem valószínű, hogy a baba miatt van :(

A baba azóta már rengetegszer elmozdult, mégis 5.napja érzem ezt.

Ügyeletet hívtam telefonon, mert tegnap este görcseim is voltak. Lepattintottak konkrétan, ez nem sos eset.

Dokim még 1 hétig szabin :(

2021. aug. 8. 08:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem elviselhetetlen a fájdalom hanem zavaró akkor miért kellene ügyeletnek ezzel foglalkoznia?
2021. aug. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mert mindjuk tegnap este görcsöltem, mint írtam. Menni nem tudtam, annyira szó szerint. Hiába a magnézium, meleg zuhany, nem múlt el.

A védőnőt hívtam, az ő tanácsára nospát vettem be, attól múlt el.

Szóval eléggé félek... fiunk elött volt egy terhességem, 28.héten állt meg a szíve. Szóval ez meg még rá is tesz egy lapáttal...

2021. aug. 8. 09:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Szóval elmúlt ügyelet nélkül is! 👍
2021. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi volt a baj, kérdező? Megoldódott? Jobban vagy már?
2021. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9!

Köszönöm kerdésed.

Azóta is fenn áll, de mar kezdem megszokni 🙄

35.heten jarunk azóta. A dokim is rámnézett, semmit nem lát uh-val.

A fájdalom ugyan úgy megvan, a baba már rég elmozdult, szóval nem miatta volt.

Most azt tartja a legvalószínűbbnek, hogy az előző terhességnél lett a méhemen egy seb (ott kaparás is volt, akkor keletkezhetett), az ahogy nő a méhem fáj miatta. Csak uh-n ez nem látszik.


Meg egy minimum 2-3 hetet ki kell bírnunk egyben, azt ha meglesz a baba, valószínü elmúlik a fájdalom. Vagy legalább jobban a végére tudnak járni.

2021. aug. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!