Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben irdatlan...

Az első trimeszterben irdatlan hànyinger és alig megy le valami a torkomon, neked volt ilyen? Milyen nemű gyermeked született?

Figyelt kérdés

Hányni nem tudok, de random ràmjön a hànyinger. De nagyon erős hányinger, alig tudok valamit megenni, nem kívànok semmit. Ha valamire azt gondolom hogy szívesen megenném, mire elkészül vagy meghozzàk, 2 falatot tudok enni belőle. A kajaszagtól ki tudnék szaladni a világból, főleg a húsos ételekétől ezért a főzès is kihívás. Szerintetek ezek alapján a tünetek alapján kisfiam lesz vagy kislányom? Főleg olyan anyukák válaszai/tapasztlatai érdekelnek akiknél ugyanezek a tünetek jelentkeztek.

7hkm


2021. aug. 4. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom hogy függ össze a babám lába közti nemiszervvel a tünetek. Ez csak népi hülyeség abból az időből, amikor még nem volt uh.

Most már mindennap jön valami hülye ezzel a kérdéssel, aki még elhiszi ezeket, agyam eldobom...

2021. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Én a végéig így voltam, volt hogy naponta 3x hánytam volt hogy csak émelyegtem egész nap. Kislányom van. Nővérem ugyanez, neki kisfiú született.
2021. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Majd uh-n kiderül, hogy mi lesz. Nekem vészes hányásom volt a 35. hétig,kisfiam lett.
2021. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Én ugyanígy voltam és fiam lett, DE: a rosszulléteidnek rohadtul semmi köze a baba neméhez. Alap biológia...
2021. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
A terhesség végéig tartott mind a 2x. 2 fiú.
2021. aug. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Semmi köze a baba neméhez. Nekem mindkét esetben mindennapos émelygés /hányás volt a 15.hétig. Full ugyanazok voltak a tüneteim is mindkét esetben. Először kisfiam lett, utána kislányom.
2021. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy mi köze a baba neméhez, szimplàn kivàncsi voltam hogy ilyen tünetekkel milyen nemű babàk születtek. Parasztkodni el lehet menni màshova, nem erre vagyok kíváncsi! Köszi’
2021. aug. 4. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességem ilyen volt az elején, aztán jött a hányás is 1-2 héttel később. Egy lányom és egy fiam van.
2021. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Az első terhességemnél semmi tünetem nem volt. Ő lány lett.

Jelenleg 10 hetes vagyok 6-tól a 8.-hétig brutál hánytam,minden kijött még a víz is. Aztán elmúlt,most már csak 1-2szer hányok naponta :)

Egyébként én is alig van amit ennék.. viszont a barack meg a dinnye minden mennyiségben! Pedig nem voltam sose gyümölcsös. :)

Kitartás kedves Kérdező! :)

2021. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
meddig tartottak a tüneteid? hogy vagy te és baba,azota?
2021. okt. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!