Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 héttel kisebb a terhesség,...

1 héttel kisebb a terhesség, ezek alapján lehet még remény? Aki hasonló helyzetben volt, leírná a végkimenetelt?

Figyelt kérdés

3,8 mm embriót látott, szívhang csak sejthető, de végül azt írta a papírra, hogy van. Szikhólyag mérete normális, petezsák szabályos.

Mensi szerint kereken 7 hetes vagyok ma, de a papírra 6 hét van írva.

Peteérésem kb. a 17-18. ciklusnapomon volt.

Félek, hogy túl kicsi és baj lesz :(


2021. aug. 4. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Második terhességemnél voltam így. 6 hetesen mentem épp csak szikhólyag volt, a tesztjeim meg szép erős pozitív, 2 hét múlva minden rendben volt. 3.5 éves.
2021. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Semmi baj nem lesz,ne aggódj.Az aggodalom és stressz viszont okozhat bajt.

Még csak 7 hetes,nincs minden veszve.

12.UH-ig van ideje erősödni

2021. aug. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm🙏❤ Sajnos nem vagyok már 20 éves és volt már vetélésem is, lehet emiatt kicsit túlaggódom a dolgokat.
2021. aug. 4. 21:16
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Én 6+1 naposan mentem, 2 mm volt az embrió, szívműködés sejthető, de nekem is azt írta rá hogy van. Méret alapján még 6 hetesnek sem felelt meg a terhesség, pedig én pontosan tudtam mikor vvolt ovulációm.

Azóta a 18. hetet töltjük :)

2021. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Nálam is volt hasonló. Az az igazság, hogy már le is tettünk róla, mert az előző terhességemnél minden tankönyvi volt.

Több orvoshoz is elmentünk rövid időn belül, és elég nagy különbségek voltak a méréseikben. Volt amelyik szerint pont ott tartottunk, ahol kéne, a többinél több-kevesebb lemaradást mértek. Volt, amelyik be tudta hozni a szívhangot, és volt, amelyik nem, csak mondta, hogy látható.

Aztán a 8.-9. hétre már nagyobb is lett, mint amit menses szerint számoltak. Ezt azóta is tartja. Jelenleg 1 héttel nagyobb, 24. hétnél tartunk.

2021. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Nyugi, nekem is egy héttel később fogant a baba és a 8. heti uh-n minden rendben volt. Nem is mondott semmi aggasztót az orvos, csak tényként közölte.

Jövő héten megyek 12. heti szűrésre, de érzésre minden rendben.

2021. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is az elejétől egy héttel kisebb. Nem volt semmi gond. Kb a 18-19. napon volt a peteérés.
2021. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miujsag kérdező? Voltál azóta orvosnál?
2021. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, azóta is minden rendben :)
2021. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!